ASUS ROG STRIX için NVMe M.2 SSD önerisi

Hayırlı olsun o zaman hocam. İsterseniz başka arkadaşların yorumlarını da bekleyebilirsiniz sadece bana bağlı kalmayın.

Tabii hocam zaten yarın alacağım. Asıl önemli nokta benim için aslında RAM gibi RAID vs. durumları var mı? Yani farklı hız ve marka alsam sorun olur mu onu öğrenmek iyi oldu.

SN750 bence de güzel bir seçim olur.

Samsung 970 EVO Plus'da buldum. Yani sonuç olarak WD SN750 ve Samsung 970 EVO Plus arasından bir tercih yapacağım. Her ikisi de 1 TB.

İkisi de sıfır ve fiyatları yakınsa 970 EVO Plus daha iyi olacaktır hem donanım hem de yazılım olarak SN750'den önde.
970 Evo Plus 100 TL fazla hocam. Yani SN750 1250 TL sıfır, Samsung 970 Evo Plus ise 10 günlük 1350 TL.

970 Evo Plus 100 TL fazla hocam. Yani SN750 1250 TL sıfır, Samsung 970 Evo Plus ise 10 günlük 1350 TL.
Hmm... 970 EVO Plus yine de bi' tık daha iyi gözüküyor ama 10 gün kullanılması biraz kafamı karıştırdı açıkçası. Eğer sağlığı yerinde ve toplam yazılan veri miktarı düşükse tercih edilebilir gibi. Yazma miktarına değinmemdeki sebep Chia madenciliği, 10 günde sanmıyorum ama yine de kazılmış olabilir o yüzden az olmasında fayda var.

Hmm... 970 EVO Plus yine de bi' tık daha iyi gözüküyor ama 10 gün kullanılması biraz kafamı karıştırdı açıkçası. Eğer sağlığı yerinde ve toplam yazılan veri miktarı düşükse tercih edilebilir gibi. Yazma miktarına değinmemdeki sebep Chia madenciliği, 10 günde sanmıyorum ama yine de kazılmış olabilir o yüzden az olmasında fayda var.
10 Günlük ihtiyaç dışı diyor hocam. Test sonuçları ile az çok belli olur sanırım. Kafama yatmaz ise SN750 olacak mecbur.

Yeni konular

Geri
Yukarı