ASUS ROG STRIX RTX 2070 Boşta 40-50 Derece arası geziyor

Normalde 35-40 derecelerde olması lazım görünüyor eğer bu modelse. RTX 2070'in GPU'su yük altında en yüksek 89 dereceye kadar çalışır.

1.png

1.png

Normalde 35-40 derecelerde olması lazım görünüyor eğer bu modelse. RTX 2070'in GPU'su yük altında en yüksek 89 dereceye kadar çalışır.

Eki Görüntüle 449119

Eki Görüntüle 449120
ASUS ROG STRIX GeForce RTX 2070 SUPER Advanced ...
Bende de sıcaklıklar böyle sanırım 55 dereceye kadar fanlar dönmediği için. Fan hızını 50-60 yapınca 35 dereceye kadar iniyor.

Fan lar hep çalışır durumdalar.

Kardeşim bende de rtx 2070 super rog strix oc var bende de hep açık fanlar ve gpu tweak 2 programın da 0db fan seçeneğini açıp kapatma kısmı gözükmüyor :) bulabildin mi sorunu.

Ekran kartın üzerinde bir anahtar olması lazım bir tarafta fanları sürekli çalıştırrıken diğer tarafa aldığında belli bir sıcaklığa geldiğinde çalışmasını sağlıyor ama sanırım süper modellerinde bunu kaldırmışlar program üzerinden bakıp söylerdim ama ekran kartımı iade ettim dün rtx 2070 süper advanced modelini sipariş verdim geldiğinde bakıp söylerim.

Ekran kartın üzerinde bir anahtar olması lazım bir tarafta fanları sürekli çalıştırrıken diğer tarafa aldığında belli bir sıcaklığa geldiğinde çalışmasını sağlıyor ama sanırım süper modellerinde bunu kaldırmışlar program üzerinden bakıp söylerdim ama ekran kartımı iade ettim dün rtx 2070 süper advanced modelini sipariş verdim geldiğinde bakıp söylerim.
aynen hocam switch varmış ya, bu arada 2070 i neden iade ettiniz? affınıza sığınırak soruyorum?

aynen hocam switch varmış ya, bu arada 2070 i neden iade ettiniz? affınıza sığınırak soruyorum?

Coil Whine sorunu vardı aslında fazla ses yoktu ama fiyatından dolayı iade ettim çünkü KDV indiriminde 4498 tl ye almıştım 1 ay sonra KDV indiriminde 3699 tl ye düşünce bende Coil Whine den sebep iade ettim dünde Asus Rog Strix RTX 2070 Super Advanced modelini %18 KDV indirimine ek sepette ekstra %5 indirimle 4320 tl ye aldım Vatan bilgisayardan bugün kargoya verilir diye bekliyodum ama verilmedi haftaya kaldı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı