ASUS ROG STRIX RTX 3080 OC vs Palit RTX 3080 GameRock

Bütçe
1000 Dolar
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar efendim. RTX 3080 alacağım. Kapasitör kaynaklı arızalardan dolayı ASUS ROG STRIX GeForce RTX 3080 OC modelini düşünüyorum lakin RGB aydınlatmasından dolayı Palit RTX 3080 GameRock modeli de çok hoşuma gidiyor. Siz ne tavsiye edersiniz?

Dosya Ekleri

• TeoriV2-109249_large.jpg
    TeoriV2-109249_large.jpg
    78,5 KB · Görüntüleme: 254
  • Palit-RTX3080-GameRock.jpg
    Palit-RTX3080-GameRock.jpg
    181 KB · Görüntüleme: 351
Merhabalar efendim. RTX 3080 alacağım. Kapasitör kaynaklı arızalardan dolayı ASUS ROG STRIX GeForce RTX 3080 OC modelini düşünüyorum lakin RGB aydınlatmasından dolayı Palit RTX 3080 gamerock modeli de çok hoşuma gidiyor. Siz ne tavsiye edersiniz?

Gamerock un tasarımını görünce kusasım geldi.
ROG serisi bu işin tepe noktası.
Bütceniz yetiyorsa ROG alın.

Gördüm onları fakat özellikle Gigabyte'ın modeli biraz fazla minimal gibi geldi.
Gamerock un tasarımını görünce kusasım geldi.
ROG serisi bu işin tepe noktası.
Bütceniz yetiyorsa ROG alın.
Önde renkli görünen kısım komple adreslenebilir RGB aydınlatma. Dikey montajda hoş duracağını düşünüyorum. Bütçe konusunda bir problem yok.

Gördüm onları fakat özellikle Gigabyte'ın modeli biraz fazla minimal gibi geldi.

Önde renkli görünen kısım komple adreslenebilir RGB aydınlatma. Dikey montajda hoş duracağını düşünüyorum. Bütçe konusunda bir problem yok.

Dediğim gibi, ROG bu isin zirvesi.

Dediğim gibi, ROG bu isin zirvesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı