ASUS ROG STRIX RTX 3080 OC vs Palit RTX 3080 GameRock

Bütçe
1000 Dolar
Ben alamadım sen nasıl aldın yahu?

Denk geldi :D baktım dedim herhalde gelmez dedim ama geldi test yaptım güzel :D yalnız 5K görüntüde :D 3GB VRAM yiyor :D en az:D 14 GB VRAM lazım o VRAM değerinde olsa güzel olurmuş ben gerçi:D 2, 5K çözünürlüklü monitörde kullandığımdan sorun yok:D 5 görüntüdede:D şöyle oldu diyelim 5K çözünürlük seçtin sorun yok :D bir sürü VRAM alanı kalıyor ama görüntüde tüm ayarlar Ultra'da:D extra olarak TXX mxx ayarları fullersiniz X8 yaparsanız:D gidiyor 3GB VRAM:D ondan biraz düşündürücü beni satabilirimde satmayabilirimde çıkacak yeni kartlara bağlı.D.AMD Ryzen 6800XT bekliyordum ama AMD'nin yazılımsal sorunları ekran kartlarından bildigimden pek fark olmayacak düşündüğümden ondan vazgeçmiştim:D 16 GB VRAM var ama:D Ray Tracing tırt onda:D NVIDIA bu işin piri sayılır:D.

Denk geldi :D baktım dedim herhalde gelmez dedim ama geldi test yaptım güzel :D yalnız 5K görüntüde :D 3GB VRAM yiyor :D en az:D 14 GB VRAM lazım o VRAM değerinde olsa güzel olurmuş ben gerçi:D 2, 5K çözünürlüklü monitörde kullandığımdan sorun yok:D 5 görüntüdede:D şöyle oldu diyelim 5K çözünürlük seçtin sorun yok :D bir sürü VRAM alanı kalıyor ama görüntüde tüm ayarlar Ultra'da:D extra olarak TXX mxx ayarları fullersiniz X8 yaparsanız:D gidiyor 3GB VRAM:D ondan biraz düşündürücü beni satabilirimde satmayabilirimde çıkacak yeni kartlara bağlı.D.AMD Ryzen 6800XT bekliyordum ama AMD'nin yazılımsal sorunları ekran kartlarından bildigimden pek fark olmayacak düşündüğümden ondan vazgeçmiştim:D 16 GB VRAM var ama:D Ray Tracing tırt onda:D NVIDIA bu işin piri sayılır:D.

Gülücük olayını sence de biraz abartmadın mı? Hayırlı olsun güle güle kullan.

Neyse ben 6900 xt'yi beklemeye karar verdim. Gördüğüm an parayı basıp alacağım. Hayırlı olsun size de.

Neyse ben 6900 XT'yi beklemeye karar verdim. Gördüğüm an parayı basıp alacağım. Hayırlı olsun size de.

Bence 3080 Ti ya da Super'i bekle. 6900XT, 6800XT AMD. Halen Ray Tracing'de cok geride. Bekleyebilirsen onu bekle, ya da 3080 bulunca al. 3 yıl kullan sonra değiştirirsin 3080'i ama AMD alırsan pişman eder. Ray Tracing'le işin olmazsa o ayrı tabii, ama bu kartların özelligi Ray Tracing'de cıkıyor güçleri.

Gülücük olayını sence de biraz abartmadın mı? Hayırlı olsun güle güle kullan.

Aynen farkında değilmişim, fark ettim şimdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence :D 3080 Ti ya da süperi bekle:D 6900XT 6800XT:D AMD :D halen Ray Tracing'de cok geride:D bekleyebilirsen onu bekle ya da :D 3080 bulunca al:D 3 yıl kullan sonra değiştirirsin :D 3080I:D ama AMD alırsan:D pişman eder:d Ray Tracing'le işin olmazsa o ayrı tabii:D ama bu kartların özelligi Ray Tracing'de cıkıyor güçleri:D.

Aynen farkında değilmişim :D fark ettim şimdi:Dd thanks bro:D.
Hocam öncelikle rica ediyorum şu emoji işini abartmayın. 6900 xt Ray Tracing olayında da 3080'den üstün.

Geri
Yukarı