ASUS ROG STRIX RX 570 4GB 20.2.2 driver siyah ekran hatasi

osman_ee

Hectopat
Merhaba,

Bu karti AMD 20.2.2 driver surumu ile kullaninca zaman zaman siyah ekran ve reset almaya basladim. Bu karti kullanip stabil bir surucu bilen var midir?

Merhaba,

Bu karti AMD 20.2.2 driver surumu ile kullaninca zaman zaman siyah ekran ve reset almaya basladim. Bu karti kullanip stabil bir surucu bilen var midir?
Kartınızı garantiye göndermenizi tavsiye ederim.Bende 20.1.3 driver vardı.8-9 günde bir sistem kilitlenip görüntü kesiyordu.Servise verdim kartı.Aynı sorunu onlarda yaşamışlar.Kartın kapasitörü(kondansatör)değişmiş.Duruma göre tekrar yaparsa para iadesi yapacaklar.Herkesteki sorun aynı mıdır bilemem ama bende böyle bir şey oluşmuş.

Kartınızı garantiye göndermenizi tavsiye ederim.Bende 20.1.3 driver vardı.8-9 günde bir sistem kilitlenip görüntü kesiyordu.Servise verdim kartı.Aynı sorunu onlarda yaşamışlar.Kartın kapasitörü(kondansatör)değişmiş.Duruma göre tekrar yaparsa para iadesi yapacaklar.
Garantiye gonderme sureci nasil oluyor acaba? Nereden bilgi alabilirim.

Aynı kartı kullanıyorum. Şu ana kadar çıkan yazılımlardan dolayı herhangi bir siyah ekran, kapanma, kilitlenme ile karşı karşıya gelmedim. Donanımsal olarak problem olma ihtimalini düşünüyorum. Eğer bu sorundan bıktıysanız yazılım güncellemesi deneyin. Tekrar devam ediyorsa, kartı garantiye gönderip sağlıklı bir bilgi almayı düşünebilirsiniz.

Aynı kartı kullanıyorum. Şu ana kadar çıkan yazılımlardan dolayı herhangi bir siyah ekran, kapanma, kilitlenme ile karşı karşıya gelmedim. Donanımsal olarak problem olma ihtimalini düşünüyorum. Eğer bu sorundan bıktıysanız yazılım güncellemesi deneyin. Tekrar devam ediyorsa, kartı garantiye gönderip sağlıklı bir bilgi almayı düşünebilirsiniz.
Hangi versiyon surucuyu yuklediniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı