ASUS ROG Strix vs Casper Excalibur vs Monster Tulpar T7

Bütçe
30.000

umtgndgdu

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.

30 bin TL bütçe ile markaların 3060'lı ekran kartlı modelleri arasında F/P karar veremedim. Güncel oyunları oynamak ve yazılım için düşünüyorum. En mantıklı hangi marka ve modeli almak olur?

Not: Yazmadığım marka modelleri de önerebilirsiniz.

Teşekkürler.

Asus ROG isminden dolayı önde.
Bir model vardı 3070Tİ vardı içerisinde ama bulamadım fiyatı da öyle 28K civarıydı.
Acer Nitro 2022 olabilir.

Asus ROG isminden dolayı önde.
Bir model vardı 3070Tİ vardı içerisinde ama bulamadım fiyatı da öyle 28K civarıydı.
Acer Nitro 2022 olabilir.
Asus rog kötüleyene denk gelmedim uzun zamandır araştırıyorum sağlam PC imiş. Bahsettiğiniz 3070ti modelli bir PC görmüştüm forumda sanırım o onun içinde max p olmadığını hatırlıyorum. Yanlış ta hatırlayabilirim

ASUS ROG kötüleyene denk gelmedim uzun zamandır araştırıyorum sağlam PC imiş. Bahsettiğiniz 3070 Ti modelli bir PC görmüştüm forumda sanırım o onun içinde Max-P olmadığını hatırlıyorum. Yanlış ta hatırlayabilirim

İsmi geçen diğer cihazlardan kat kat daha iyi ASUS.
ROG serisini gözünüz kapalı alabilirsiniz.
Max-P diye hatırlıyorum ama yanlışta olabilir.

Üstad seni bekliyordum bu konuya da :)) Sağlam strix cisin. Kaç defa sepete ekledim onaya basmadım hf266 serisini:))

İsmi geçen diğer cihazlardan kat kat daha iyi ASUS.
ROG serisini gözünüz kapalı alabilirsiniz.
Max-P diye hatırlıyorum ama yanlışta olabilir.
Strix alma ihtimalim yüksek işlemci konusunda terettüt ettim. Diğer PC’lere göre daha uzun ömürlü olacağını düşündüğüm için ( Hasar,donanımsal hata vb dışında) O yüzden çok gözüme gelmedi 12700 karşısında

Üstad seni bekliyordum bu konuya da :)) Sağlam strix cisin. Kaç defa sepete ekledim onaya basmadım hf266 serisini:))

Strix alma ihtimalim yüksek işlemci konusunda terettüt ettim. Diğer PC’lere göre daha uzun ömürlü olacağını düşündüğüm için ( Hasar,donanımsal hata vb dışında) O yüzden çok gözüme gelmedi 12700 karşısında
6800H ve İ7 12700H arasında fark yok denecek kadar az. Şimdiden hayırlı olsun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı