ASUS ROG STRIX vs Galax 1650S

Tabiki Asus almalısın. Fiyatlarının aynı olması seni yanıltmasın. Asus çok daha iyi.
Aldığın yere dikkat et sadece. Mesela ben hepsi burada'dan aldım.
Satıcı olarak ise, yine hepsi burada'yı seçtim. Başka bir satıcı seçmedim yani hepsi burada içinden.

@General Pong Krell PCI 4.0 olması canımı sıkıyor biliyorum benim 3.0 anakartımda sorunsuz çalışacak ama mechi önermeme sebeplerini anlayamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

200TL fazla vermenin bir mantığı yok iki kartda aynı performansda, NVIDIA fanboylarına aldırış etmeyin, sorun çıksa bile garantisi var kartların.

Genel olarak yorumlarda ya yok efendim 5500 serileri sorunlu v.s 4 GB olanı beş para etmez 1650s kat kat daha iyi gibi.

1650S'in çekirdek sayısı ve işleme ünite sayıları bile 5500 XT'den daha az nasıl kat kat iyi olacakmış. @General Pong Krell attığı videoda mesela 5500 XT'nin henüz sürücüsü bile yoktu. Son sürücülerle 8 GB modelinin geldiği yer bu, 4 GB modeli de VRAM dışında geri kalacak bir kart değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı