ASUS ROG STRIX XG249CM Monitörde Işık Sızması Sorun Yaratır mı?

Efe Mert Kayaa

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda ASUS ROG STRIX XG249CM model monitör aldım. Acaba görselde ki ışık sızması normal midir? (soldaki monitör) veya ileride bir sorun yaratır mı ? Monitör IPS panel.

WhatsApp Image 2023-03-23 at 01.16.21.jpeg
WhatsApp Image 2023-03-23 at 01.24.56.jpeg

Benim de aynı model monitörüm var. Monitör arkasından bobin sesi geliyor tiz bir şekilde. 270 Hz boostladığımda ise flickering oluşuyor. İade etsem mi diye düşünüp duruyorum 1 haftadır. Hoparlör girişi de calışmıyor dün denedim

Benim de aynı model monitörüm var. Monitör arkasından bobin sesi geliyor tiz bir şekilde. 270 Hz boostladığımda ise flickering oluşuyor. İade etsem mi diye düşünüp duruyorum 1 haftadır. Hoparlör girişi de calışmıyor dün denedim
bence edin hocam ben 270 de kullanıyorum bir ses duymadım, ses çıkışının çalışmamasıda ayrı sorun zaten

bence edin hocam ben 270 de kullanıyorum bir ses duymadım, ses çıkışının çalışmamasıda ayrı sorun zaten
240 hzde monitör arkasından tiz bi ses geliyot.270 e alınca ses kesiliyor ama flickering yapıyo.Ekran 1 milisaniyeliğe gidip geliyor göz kırpar gibi.270 hzdeki flickering sorununu cözemedim amazondan aldıydım amazonda stokta kalmadı stok yenilenirse bana yeni bi ürün yollucaklar.Bugün amazon yetkilisiyle konustum

Ses cıkışı calısıyomus bu arada.Sound 0 mış monitörde😂

Geri
Yukarı