ASUS ROG STRIX XG258Q - PG258Q

VasilyTmC

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. ilk önce şunu söylemek istiyorum, ekran kartım MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio SLI. güzel olan 240 Hz olması ama 1080P olması kafamı karıştıran. Bunun yerine ben 2K veya 4K alsam nasıl olur? Cok fazla para vermek istemiyorum, bu modeller arasında sadece PG modeli kafamı karıştırdı. XG modeli arasındaki fark nedir? Su an yaklaşık olarak 1000 TL fark var, PG modeli yüksek. Ekran kartında 1080P doğru olur mu bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende ROG 2080 Super kullanıyorum. 5 gün önce PG25Q satın aldım. Ve oldukça memnunun öncelikle önceliğini belirlemelesin ne tür oyunlar oynuyorsun örnek veriyorum ben CoD warzone, PUBG, Knight Online tarzı oyunlar oynuyorum benim için 2K 4K monitörün görüntü kalitesinden çok oyunda hız, performans daha önemli ve 240Hz 1080P çok işimi görüyor. Film izlemek için yanda 27inc 75 Hz IPS panel monitörüm var o işlerimi ordan yapıyorum ve bana inanabilirsin PG258Q TN panel ve yok çamur ekranmış oymuş buymuş inanmaman ve eminim çoğu IPS panelden daha kaliteli görüntüsü. XG ile arasında ki fark XG FreeSync ve G-Sync comparative mevcut PG de ise direkt orijinal G-Sync olması.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı