ASUS ROG Thor 850W Platinum alınır mı?

Pc.meraklisi

Hectopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Sistemime ROG Thor 850W Platinum güç kaynağı alacağım fakat bunun fanı üstte yer alıyor yani kasama montajladığımda kasanın PSU coverının içinde havasız kalacak, ürünün pasif soğutucusu tek başına yeter mi ya da fan alta gelecek şekilde montajlanamıyor mu? Siz ürünü incelemiştiniz Ali bey, düşüncenizi yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU'yu dün kendi kasam için aldım fakat fanı alta bakacak şekilde montajladığımda oled ekranı kasanın temperli cam cephesinde değil arka cephesinde kalıyor, durum böyle olunca oled kullanılmaz hale geliyor alacak arkadaşlar bu montaj hesabını yaparsa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU'yu dün kendi kasam için aldım fakat fanı alta bakacak şekilde montajladığımda oled ekranı kasanın temperli cam cephesinde değil arka cephesinde kalıyor, durum böyle olunca oled kullanılmaz hale geliyor alacak arkadaşlar bu montaj hesabını yaparsa iyi olur.

Ben 750W olanı aldım dediğin gibi oled ekranı arka tarafa denk geliyordu.

malesef malesef ve malesef o durum bendede var. Komple sistemi qp bilişimden aldım cokda memnun kaldım tek sorun montaj esnasında benı cıkarmaları ve sormamaları oldu. oled ekran arkada kaldı ve gorsel zevkım ve heyecanım gıttı malesef.Bu arada kasam da coolermaster h500m

Maalesef maalesef ve maalesef o durum bende de var. Komple sistemi QP bilişimden aldım cokda memnun kaldım tek sorun montaj esnasında benı cıkarmaları ve sormamaları oldu. OLED ekran arkada kaldı ve gorsel zevkım ve heyecanım gıttı maalesef. Bu arada kasam da Cooler Master H500M.

Çoğu kişi pasif soğutucunun yeterli olacağını düşünüyordur ama yine de sen bilirsin, cihazın kalitesi tartışılmaz dediğin gibi bütün espirisi OLED ekranında.

Ben FSP aurum CM 750 aldım oda fanı üste gelecek şekilde montaj edilmesini tavsiye ediyordu bende öyle yaptım. Sonuçta kasa içinde hava sirkülasyonu iyi ise PSU içine havayı kasa içinden almasında bir sakınca göremiyorum şahsen.
Maalesef maalesef ve maalesef o durum bende de var. Komple sistemi QP bilişimden aldım cokda memnun kaldım tek sorun montaj esnasında benı cıkarmaları ve sormamaları oldu. OLED ekran arkada kaldı ve gorsel zevkım ve heyecanım gıttı maalesef. Bu arada kasam da Cooler Master H500M.

Neden öyle yapmışlar anlamadım sizin yerinizde olsam çevirirdim.

Üzüldüm sizin adınıza sonuçta bu ürünü alırken hem ASUS markasının ürün kalitesine hem de görsel bir hava için tercih ettik, fakat hiçbir esprisi kalmadı :D size de geçmiş olsun.

Geri
Yukarı