Asus Rog Tytan G30 Vatan vs Gold

Bilgisayardan vazgeçemedim. Son kararım gold da satılanı alıp ekran kartını değiştirmek. Sorun çıkar mı böyle birşey yapsam?
Parçalara zarar vermediğin sürece upgrade yapılabiliyor. Fakat söküp yenisini takınca bilmiyorum. Bana sorarsan topla üstüne birde ekran kartı alınca bütçe uçuyor gidiyor. Bütçeyi tam belirtin bir kasa toplayalım.

Bilgisayardan vazgeçemedim. Son kararım gold da satılanı alıp ekran kartını değiştirmek. Sorun çıkar mı böyle birşey yapsam?
Sırf Asus Rog markası altında olduğu için fiyat 2000 lira kadar artmış. Kasa toplayın, o parayla da gidin ekipman alın, olmadı tatile gidin.

Parça degişimini ASUS'a yaptıra bilirsin. Tabii degiştirirse. Asus Rog Tytan G30 incelemesini izlemeni tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube videoları yükleyecekseniz LGA 2011 soketli bir bilgisayar almanı tavsiye ederim. Madem render alıcaksın 1150'ye bulaşma bence.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı