Asus Rog Xonar Phoebus Solo Equalizer Ayarları

Jelatonix

Hectopat
Daha fazla  
Kolay gelsin arkadaşlar. 3 gün öncesi bu ses kartını almış bulunmaktayım. Ses kartını kullanmadan önce anakart ile 3.5 jacklar sayesinde ses alıp , mikrofon etkileşiminde konuşuyordum. Kulaklığım Razer Kraken Neon Pro serisindendir. TeamSpeak 3 programı sayesinde arkadaşlarım ile konuşurken sesimin harika derecesinde geldiğini söylediler.Bir kaç gün sonrası bu ses kartını temin edip kasama monteledim ve kullanmaya başladım. TS3 programı ile kendi server adresimize geçip arkadaşlarım ile konuştuğumda " mikrofona zarar mı verdin" gibi küçük konuşmalar geçti aramızda ve sesimin fazlasıyla kötü geldiğinden bahsettiler. Point Blank , BF4 , COD Black Ops 2 gibi multiplayer tarzında oyunlar oynuyorum. Ve bildiğiniz üzere ses kasma gibi şeyler çok önemli. Bunun için equalizer ayarı konusunda yardım edebilecek kişileri arıyorum. Varsa aranızda yada kullanan , kullanmaya devam eden bir el atarsa sevinirim. İyi forumlar arkadaşlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı