ASUS ROG Zephyrus G14 alınır mı?

Bütçe
20.000

Krysta

Centipat
Daha fazla  

Arkadaşlar bu laptopu almayı düşünüyorum fakat aklıma takılan birkaç şey var.

İlki ekranın 60Hz olması piyasada 120Hz modeli kalmamış ve yenilenmiyor 2022 versiyonu da gelmeyecekmiş galiba gelse bile çok pahalı olur muhtemelen yani sadece AAA, yarış ve hikayeli oyunlar oynuyorum çok sorun olur mu?

İkinci olarak 14" ekran çok mu küçüktür yani taşınabilirlik önemli ama dizi, film, oyun oynarken rahatsız eder mi?

Kullanım amacı Karma olacak hem oyun hem okul için alabileceğim tek laptop bu gibi alternatifi yoktu.

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni modelleri cıktı ama 3060 olarak var şu an ulkemizde sadece, 14 kücük ama idare eder denilebilir, 60Hz dediğiniz oyun tiplerinde sorun cıkarmaz diye düsünüyorum zaten zar zor o FPS'leri goreceği için.

Arkadaşlar bu laptopu almayı düşünüyorum fakat aklıma takılan birkaç şey var.

İlki ekranın 60Hz olması piyasada 120Hz modeli kalmamış ve yenilenmiyor 2022 versiyonu da gelmeyecekmiş galiba gelse bile çok pahalı olur muhtemelen yani sadece AAA, yarış ve hikayeli oyunlar oynuyorum çok sorun olur mu?

İkinci olarak 14" ekran çok mu küçüktür yani taşınabilirlik önemli ama dizi, film, oyun oynarken rahatsız eder mi?

Kullanım amacı Karma olacak hem oyun hem okul için alabileceğim tek laptop bu gibi alternatifi yoktu.

Şimdiden teşekkür ederim.
Sosyal konu içeriklerinde aratma yaparsan biri 2 hafta kadar kullanıp değiştirmişti. Onu bulmayı dene. Daha iyi yardımcı olur.

@gmaschine hocam siz ne diyorsunuz? 60Hz nasıl ve 14" küçük geliyor mu? Şimdiden teşekkür ederim.

Yeni modelleri cıktı ama 3060 olarak var şu an ulkemizde sadece, 14 kücük ama idare eder denilebilir, 60Hz dediğiniz oyun tiplerinde sorun cıkarmaz diye düsünüyorum zaten zar zor o FPS'leri goreceği için.

Film ve dizi nasıl olur? Daha önce size ASUS TUF A15 konusunda danışmıştım ama sanırım %100sRGB, pil ve taşınabilirlik daha on planda sizce dizi film nasıl olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı