ASUS ROG Zephyrus R7 3750H 16 GB RAM 1660Ti (6.640 TL) Amazon.co.uk

Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
Sadece laptopun kendisi 6500 lira zaten. Gümrükte en az 800-900 tl daha girer, üstteki hepsiburada linkiyle hemen hemen aynı fiyata gelir.

Sadece laptopun kendisi 6500 lira zaten. Gümrükte en az 800-900 tl daha girer, üstteki hepsiburada linkiyle hemen hemen aynı fiyata gelir.
Hayır. Ödemeyi sterlin olarak yapacaksınız o da 6440 liraya denk geliyor. TRY kuru fazla alıyor. Vergiyi felan ödüyorsunuz zaten.

https://www.amazon.co.uk/ASUS-Zephyrus-GA502DU-R7-3750H-GeForce/dp/B07RTCXH8G

Ödemeyi TRY değil Sterlin olarak seçin. Eğer TRY olarak öderseniz kuru yüksek çıkartıyor.
Benim de alasım var gibi şu an kararsızım.
Kardeşim cidden mükemmel gözüküyor. Eğer yakın zamanda kendi sistemimi satabilirsem alıcağım gibi. Fiyat cidden çok uygun 1660ti için. Eğer sipariş verirseniz lütfen bilgilendirme yapın. Ptt kargo bu aralar aldığım şeyleri kaybetti genelde. Artık güvenemiyorum

Valla ben de bu laptop arasında gel git yaşadım masaüstü sistem topladım dün akşam onu satın aldım. Eğer Türkiye'de bu fiyata satılsaydı alırdım. Şimdi yurtdışından alırım sıkıntı olur felan düşüncesiyle masaüstü sistem topladım.

Ben garantiyi dert eden biri değilim ve 3750h benim için yeterli bir işlemci. Bu laptop kesinlikle elimdeki pcyi elden çıkarıp direk almayı planlıyorum. Indirim ne kadar sürecek bilginiz var mı?

Ben garantiyi dert eden biri değilim ve 3750h benim için yeterli bir işlemci. Bu laptop kesinlikle elimdeki pcyi elden çıkarıp direk almayı planlıyorum. Indirim ne kadar sürecek bilginiz var mı?
O konu hakkında bir bilgim yok eğer burda biterse amazon.es'ten getirtirsiniz orada da uygun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı