ASUS ROG Zephyrus'larda QHD seçeneği

Omeruy0217

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba uzun zamandır Gaming laptop bakıyorum 20-22 bin civarında. Legion 5 Pro'nun gelmesini bekliyorum ama geleceği yok galiba.

ASUS ROG Zephyrus GA401QM-HZ210T AMD Ryzen 9 5900HS 16 GB 1TB SSD RTX 3060 Windows 10 Home 14" FHD taşınabilir bilgisayar.
https://www.hepsiburada.com/asus-ro...ilgisayar-p-HBCV000004Z7CW?magaza=Hepsiburada
ASUS'un bu modeli çok hoşuma gidiyor. Anime matrixi falan ama 20 bin civarında para verip QHD ekran alamamak çok koyuyor bana. TR'ye sizce QHD modelleri gelir mi? Çünkü bu laptop Amazon'da falan QHD panelle geliyor ama vergiyle falan 25 bini geçince fiyat ÖTV falan da biner diye almak istemedim. MSI'lar var ama IPS panel tercih etmek istiyorum.
Ne dersiniz var mı böyle bir ihtimal.

15.6".

Bu newegg güvenli mi sizce, amazonu biliyorm ama newegg hakkında bilgim yok.

Bu Newegg güvenli mi sizce, Amazon'u biliyorum ama Newegg hakkında bilgim yok.

Güvenilirdir.

Sizin attığınız linkte 18k ya düşmüş.

Güvenilirdir.

Sizin attığınız linkte 18k ya düşmüş.
Hocam birikmiş para duruyor öyle faizi birikiyor, bi ara amerika seyahati yapmak kısmet olursa oradan bestbuydan 15.6 inchini 3070 ile 1850 dolara almayı düşünüyorum. aynı fiyata daha düşük bi panel ve ekran kartı almak gerçekten koyuyor insana
14"'e 1080p yeterli kanımca
Reddit'te Zephyrus G14'üne 1080p paneli yerine 4K panel takan bir arkadaş vardı
hocam amerikaya gittiğim zaman oradan alacağım ya hem 15.6' hem de 3070 le geliyor bakalım ben gidene kadar daha yüksek modeller de çıkar belki

Hocam birikmiş para duruyor öyle faizi birikiyor, bi ara amerika seyahati yapmak kısmet olursa oradan bestbuydan 15.6 inchini 3070 ile 1850 dolara almayı düşünüyorum. aynı fiyata daha düşük bi panel ve ekran kartı almak gerçekten koyuyor insana

hocam amerikaya gittiğim zaman oradan alacağım ya hem 15.6' hem de 3070 le geliyor bakalım ben gidene kadar daha yüksek modeller de çıkar belki
En iyisi öyle olur. 5. Nesil ryzen olmasına dikkat edin
Laptop hakkında sorularınız varsa Zephyrus G'nin discordunda bilgi alabilirsiniz
www.reddit.com/r/ZephyrusG14

En iyisi öyle olur. 5. Nesil ryzen olmasına dikkat edin
Laptop hakkında sorularınız varsa Zephyrus G'nin discordunda bilgi alabilirsiniz
www.reddit.com/r/ZephyrusG14
Çok teşekkür ederim. Yalnız hepsiburadadaki fiyatı da çok fena göz kırpıyor ya şuan. Asus gerçekten biliyor işini benim gibi bilinçsiz tüketicileri anime matrix ince kasayla falan aklını çeliyor helal olsun.

Bu fiyata daha iyi kasa ve eşdeğer panel bulamazsınız. Sistem özelliği/Kasa/Panel üçünün birinden biraz feragat etmek gerek ki diğerleri iyi olsun. Bilgisayarı evde tutup yayın yapacak birine özellik gerekir, başka türlü kullanacak birisi için fps farkına değer mesela.

Bu fiyata daha iyi kasa ve eşdeğer panel bulamazsınız. Sistem özelliği/Kasa/Panel üçünün birinden biraz feragat etmek gerek ki diğerleri iyi olsun. Bilgisayarı evde tutup yayın yapacak birine özellik gerekir, başka türlü kullanacak birisi için fps farkına değer mesela.
Hocam sadece oyun amaçlı kullanacağım eğer böyle bi para bayılırsam AAA oyun oynarım lol mol valorant işim olmaz umarım o yüzden mux switch olmaması ya da 3070 le 3060 arasındaki 10 fpslik fark falan çok bi sorun değil benim için. Ayritten öyle yattığım yerden dizi izlerim o yüzden 2k ekran istiyodum. Gerçi şimdi düşündüm de hangi diziyi 1440p izleyebilirim ki. Bakalım şu lenovolar gelsin boğazımız kurudu burada biraz daha seçeneğimiz olsun belki yine rogu tercih ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı