ASUS RT-AC87U Router Modem Yerine Kullanılır mı ?

Temel derin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba technopat üyeleri yöneticileri youtube da sürekli videolarınızı izliyorum sayenizde mükemmel bir sistem topladım daha hepsi bitmedi fakat %80 tamam gibi. şimdi sormak istediğim şudur; ben modem almak istiyorum bu ttnet'in vermiş olduğu modem ile biryere varılmayacağını anladım ısınıp ısınıp koparıyor bağlantıyı zaten vdsl kullanıcısıyım ama ileride fiber'e geçeceğim vatanbilgisayar da modemlere bakarken asusun bu ürününü gördüm ama router yazıyor ben tam bilmiyorum routerler modemler tam olarak nedir farkları nedir diye ama bu router baya hoşuma gitti ben bunu alsam eski modemimi söksem yerine bunu taksam eternet kablosu telefon kablosu hepsi dahil olmak üzere normal modem gibide çalışırmı bu ürün yoksa bunu kullanmak için illa bir modem mi olması gerekiyor tek başına çalışabilirmi ? teşekkürler şimdiden.

Ekleme = Arkadaşlar ve yönetici abiler çok özür diliyorum az önce hepsiburada.com dan birisi ile irtibat kurdum onun modem özelliği yok dedi büyük firmalar için o router dedi bana birde şöyle bir örnek verdi; sen hiç bayrak yarışı izledin mi dedi olimpiyatlarda eve dedim. nasıl yapıyorlar dedi dedim biri bayrağı veriyor ötekine öteki devam ediyor dedim. Heh dedi bu routerlar da aynı öyle dedi kabaca özetlemek gerekirse dedi yani kendisine gelen hızı daha ilerilere taşıyormuş gibi bişeyler söyledi. bu örneği vermesindeki amaç baya bişeler anlattı anlamadım =) biraz kıt'ım oyüzden fakat bana DSL-AC68U diye bi ürün önerdi sizin videonuza baktım baya iyiymiş videonuzu izledikten sonra bunu almaya karar verdim. teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı