Çözüldü ASUS RT-AX82U fiber desteği var mıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Patrixcs

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Marsilya
Dün Technopat YouTube kanalında gördüm open NAT özelliği çok hoşuma gitti. Yıllarca kullanabileceğim güzel routera benziyor. Fiber desteği var mıdır? TT'den fiber geldiğinde fiber desteği varsa kullanacağım.

Çözüm
ONT cihazından çıkan CAT6 kabloyu direk WAN portuna takıp gerekli ayarları yaparsan çalışır ama fiberde kullanıcı adı ve şifresi değişen kullanıcılar var veya fibere geçtikten sonra öğrenemeyenler ona dikkat et.
Sadece router ise ADSL/VDSL/Fiber arasında ayrım yapacağını sanmıyorum. Sonuçta Wi-Fi sinyalini tekrarlıyor veya kablo ile modemden gelen interneti Wi-Fi olarak yayıyor.

Sadece router ise ADSL/VDSL/Fiber arasında ayrım yapacağını sanmıyorum. Sonuçta Wi-Fi sinyalini tekrarlıyor veya kablo ile modemden gelen interneti Wi-Fi olarak yayıyor.

Fiber sonlandırıcadan gelen ethernet kablosu taksam çalışır mı? Şu an fiberim yok. Şu an alırsam router olarak kullanacağımda fiber geldiğinde kısaca kullanabilir miyim?

ONT cihazından çıkan CAT6 kabloyu direk WAN portuna takıp gerekli ayarları yaparsan çalışır ama fiberde kullanıcı adı ve şifresi değişen kullanıcılar var veya fibere geçtikten sonra öğrenemeyenler ona dikkat et.

Çözüm
Ont cihazından çıkan CAT6 kabloyu direk WAN portuna takıp gerekli ayarları yaparsan çalışır ama fiberde kullanıcı adı ve şifresi değişen kullanıcılar var veya fibere geçtikten sonra öğrenemeyenler ona dikkat et.

Türk Telekom'da veriyolarmış sanırsam. TürkNet'e verıyorlar mı? TT fiber altyapısı gelince TürkNet'ten hizmet almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı