Asus Rt-N10E 150Mbps ROUTER Nasıldır?

Bora1

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar ,
Bina 3 katlı. 1. kattan interneti kablo ile çekiyoruz.
Evde kullanmakda olduğumuz laptoplarda var. Hepsine kablo ile uğraşmak istemiyorum.
Router diye bi alet varmış. Bu işimi görürmü ?
Vatan dan baktığım ürün : Asus Rt-N10E 150Mbps Kablosuz 4 Port Router / Access Point - Vatan Bilgisayar
Eğer olur derseniz hemen yarın sabah gidip alacağım.
Düzenleme : Arkadaşlar ev 75 m2 ve eski bir bina duvarlar fazla kalın değil tek tuğla dizilmiş şekilde.

Son düzenleme:

KS
Bora1

Bora1

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Güncel.

Lost Shadows

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Hayatın içinden...
Tek o evde kullanacaksan yeterli gibi görünüyor. Ancak ürünü alırken mutlaka 5 dbi olduğundan emin olun. Bazı modelleri 2 dbi çünkü.

Bütçenizi biraz daha yükseltebilirseniz eğer Asus RT-12E ürününü öneririm. Aralarında pek bir fark yok. Tekrar hatırlatıyorum. Ürünü alırken dbi değerinin 5 olduğundan emin olun.

KS
Bora1

Bora1

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Tek o evde kullanacaksan yeterli gibi görünüyor. Ancak ürünü alırken mutlaka 5 dbi olduğundan emin olun. Bazı modelleri 2 dbi çünkü.

Bütçenizi biraz daha yükseltebilirseniz eğer Asus RT-12E ürününü öneririm. Aralarında pek bir fark yok. Tekrar hatırlatıyorum. Ürünü alırken dbi değerinin 5 olduğundan emin olun.
Bu ürünü alırsam eve gelen kabloyu bağladığımda başka bir şey yapmama gerek olacak mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:

Lost Shadows

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Hayatın içinden...
Normal kurulum işlemleri var. Paketinde kurulum cdsi de geliyor. 3 adımda rahatça kurabilirsiniz.

Yukarı