ASUS RTX 2060 mı, EVGA RTX 2060 Super mi?

Bence hiçbirini almayın yakın zamanda RTX 3060 3050 Ti gibi kartlar tanıtılacak ve bu kartlar 2060 Super'den çok daha güçlü olacaklar.

Kasa Sharkoon RGB'li kasa.

Attığın sistem üsttekilerden daha kötü, orasını geçtim bir link bıraksanız ölür müsünüz ya?

Parçanın adını yazmayı herkes biliyor, ayrıca o PSU iyi değil bilginize.

"Sharkoon RGB'li kasa" demek de garip olmuş, sanki markanın sadece bir tane RGB'li kasası var.

Bence hiçbirini almayın yakın zamanda RTX 3060 3050 Ti gibi kartlar tanıtılacak ve bu kartlar 2060 Super'den çok daha güçlü olacaklar.
O kafayla gidersek Nisan ayında da büyük ihtimalle ekran kartı stok sorunu bitiyor, bilgisayara şu an ihtiyacım var, Nisan ayında ya da 3050 çıktığında değil.
Ya şöyle diğim şu an siteye sorsak sitenin geneki derki GTX 1070 1060 eskidi alakası bile yok 2060 alabilirsin eskidi deme sebepleri her 2 yılda bir kart çıkarmaları.
Alakası var, DLSS teknolojisi için gerekli olan çekirdekler o ekran kartlarında yok, daha cabası.

O kafayla gidersek nisan ayında da büyük ihtimalle ekran kartı stok sorunu bitiyor, bilgisayara şu an ihtiyacım var, Nisan ayında ya da 3050 çıktığında değil.

Şunun şurasında 20 gün kaldı kartların tanıtılmasına ama yine de siz bilirsiniz. Arkadaşın dediği o AMD sistemi tercih etmeyin, içinde ki işlemci alınmaması gereken bir işlemci ekran kartı ise bazı sıkıntılarından dolayı kartı adam akıllı kullanamaya bile bilirsiniz. Ekran kartını da 2060 Super tercih edin soğutması daha iyi diye ROG tercih etmeyin daha iyi olur sizin için.

Şunun şurasında 20 gün kaldı kartların tanıtılmasına ama yine de siz bilirsiniz. Arkadaşın dediği o AMD sistemi tercih etmeyin, içinde ki işlemci alınmaması gereken bir işlemci ekran kartı ise bazı sıkıntılarından dolayı kartı adam akıllı kullanamaya bile bilirsiniz. Ekran kartını da 2060 Super tercih edin soğutması daha iyi diye ROG tercih etmeyin daha iyi olur sizin için.
Şu anda kendime gülüyorum. :) Stoktaki mağazalara baktığımda Antalya'da olmadığını öğrendim. Büyük ihtimalle ya bir şekilde İzmir'den getirteceğiz ya da yakışıklı RTX 2060'la kalacağım. :(

Merhabalar, Vatan Bilgisayar'dan aşağıya bıraktığım sistemi almayı düşünüyorum ancak ekran kartı bana biraz değişik geldi. ASUS ROG STRIX RTX 2060 Advanced'in 2060'lara göre iyi olduğunu biliyorum ancak 20 lira daha ucuza EVGA'nın RTX 2060 Super'i var, kartların eksilerini ve artılarını söylerseniz memnun olurum.

Alacağım sistemin linki: INTEL 10400F-ASUS STRIX-RTX2060-A6G-EVO-EX-H410M-V3-CRUCIAL 480GB-CRUCIAL 16GB fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

ASUS ROG STRIX RTX 2060 Advanced linki: ASUS GeForce STRIX RTX 2060 EVO GAMING 6GB GDDR6 192Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

EVGA RTX 2060 Super linki: Evga GeForce RTX2060 SUPER XC GAMING 8GB GDDR6 256Bit Nvidia RGB Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Ben ciddi evga kullanıcısıyım istersen 1e1 iletişime geçebiliriz

Geri
Yukarı