Elektronik ASUS RTX 3080 ROG Strix O12G EVA OC 16.100TL!

@inflexible hocam stok haldeki sıcaklıklarınız neler acaba? Ben stok halde tam yükte 77 dereceleri görüyorum. UV ile 65 derecelere kadar düştüm. CW olayı da uv sayesinde bayağı azaldı. Sıcaklıklarınız neler acaba?

@inflexible hocam stok haldeki sıcaklıklarınız neler acaba? Ben stok halde tam yükte 77 dereceleri görüyorum. UV ile 65 derecelere kadar düştüm. CW olayı da uv sayesinde bayağı azaldı. Sıcaklıklarınız neler acaba?
UV nasıl yapılıyor hocam ? GPU Tweak ile mi

@ION gayet acemi bir şekilde sabahtan beri deniyorum hocam. MSI Afterburner kullanıyorum. Test için Heaven Benchmark, Superposition, FurMark gibi programlar kullanıyorum ama programda zaten çökmez diyorlar. Oyunlarda test etmek gerekiyormuş.

Bende ROG RTX 3070 OC var. Oyunlarda 65 dereceyi geçmiyor sizce UV yapmama gerek var mı ? Bu arada boşta kaç derecede sizin kart ?

@ION 3070'ler zaten fazla ısınmıyor. Benim Z Trio'da 65-66 dereceyi geçmiyordu. Bence gerek yok, şu anda boşta 38-39 derece.

@ION 3070'ler zaten fazla ısınmıyor. Benim Z Trio'da 65-66 dereceyi geçmiyordu. Bence gerek yok, şu anda boşta 38-39 derece.
Kasanız nedir acaba ? Benim kart boşta 47-49 derece biraz fazla geldi. Fanlarını manuel açınca hemen 30 derecelere düşüyor.

Geri
Yukarı