Asus RX 470 sistem toplama

Sistem gayet güzel 2400 mhz tercihi daha ucuz olduğundan sanırım. Onun dışında bütçe nedir? Rx480 daha güzel olurdu bu sisteme açıkcası. Ama Psuda galiba Bronz sertifika yok en azından öyle bi psu daha iyi olurdu.

Belleği kesinlikle tek modül atmalısınız. Günümüzde 8 GB yetersiz gelmeye başladı ufaktan. İleride 16 GB isterseniz 300₺ civarı değil de 150₺ civarı para vermiş olursunuz. PSU da da +80 Bronze olsa iyi olur. Mesela KCAS 600 W önerebilirim.

Dostum nerede var bir şeyi araştırıp da gelir misin?? İnsanlara yanlış bilgi verme!

Kendim kullanıyorum ve 65 derece civarında oynayabiliyorum en zor oyunları. Bu sence soğutma problemi mi?
Kardeş ben burada bütün asus RX470 lerin sogutması kötü diye birşeymi söyledim yoksa sen benim söylediklerimi yanlışmı anlıyorsun?
Ben aldım kötü soğutması var inanki yani
80 dereceye çıkıyor yanar diye kapatıyorum bilgisayarı .

Kardeş ben burada bütün asus RX470 lerin sogutması kötü diye birşeymi söyledim yoksa sen benim söylediklerimi yanlışmı anlıyorsun?
Ben aldım kötü soğutması var inanki yani
80 dereceye çıkıyor yanar diye kapatıyorum bilgisayarı .
Birincisi kurduğun cümle yanlış. Asus rx 470 soğutma problemi var demişsin... benim aldıpım Asus rx 470 in soğutması kötü dememişsin bu bir. Cümlende yani bütün asus rx 470 soğutması kötü demişsin ben mi yanlışım? Bu konuyu kenara at. Fanların yüzde kaçta dönüyor ve kasa soğutman nasıl ?

Birincisi kurduğun cümle yanlış. Asus rx 470 soğutma problemi var demişsin... benim aldıpım Asus rx 470 in soğutması kötü dememişsin bu bir. Cümlende yani bütün asus rx 470 soğutması kötü demişsin ben mi yanlışım? Bu konuyu kenara at. Fanların yüzde kaçta dönüyor ve kasa soğutman
Asus'un soğutma problemi var genelde hatta internetten bakabilirsin zaten geri iade ettim .

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı