Asus RX 570 voltaj düşürerek sıcaklık düşürme

snoop dogg

Hectopat
Daha fazla  
MSI Afterburner programını kurun, voltaj kontrolünü ayarlardan aktif edin, voltaj ayarını 140 olarak ayarlayın, 10- 14 derece arasında sıcaklık düşüşü göreceksiniz, sorun benim görüşüm donanımsal olmayıp, ekran kartı BIOS'unun hatalı olması, benim kartta voltaj kontrolünü "-160" olarak ayarladığımda hata alıyorum, -"143" bana ideal geldi, siz de kendi kartınız için ideal olan ayarları test ederek bulmalısınız.

Benim ayarların görüntüsü.
Adsız.jpg

konu başlığımı düzenleyen yönetici arkadaş. asus un rx 570 4 ayrı modeli var, asus rog strıx rx 570 yüksek sıcaklık sorunu yaşayanlar çözüm burada, olarak konu başlığı açtım. ayrıca overclock ve soğutma bölümüne değil, donanım bölümüne konu açtım, biraz üyelerinize saygı gösterin,ayrıca sitenizde konu açanlara saygısızlık yapan ve dalga geçenlerin üyeliğini iptal edin veya ceza verin,

maksadım benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olmak, bu yorumlarımdan dolayı üyeliğimi iptal ederseniz sorun etmem, çünkü bu siteye bir daha konu açmak gibi niyetim yok.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı