ASUS RX 580 sistem donup yeniden başlatılıyor

Acatay

Hectopat
Geçen de bu ekran kartıyla ilgili bir sorunumu dile getiren konu açmıştım. Sorun oyunlarda ana menülerde gelen cızırtıydı. Hadi dedim, nazardır dedim katlanırım cızırtıya dedim geçtim. Tekrar başka bir sorun çıktı, benim şansıma mıdır bilmiyorum. Bu sorun da bilgisayar bir anda donup yeniden başlatılıyor, buna da WattMan deniyormuş, Radeon bildirimlerinden baktım. Artık AMD ekran kartı almayacağım, sizi de yanlış yönlendirmek istemiyorum ama aldığımdan beri sorun çıkıyor. Bir de arkadaşlar ben bu sistemi zorunlu olarak Evkur adlı süper bir firmadan (!) aldım. Garantiye girer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının ureticisine fatura ile gönderin. Simdilik DDU ile sürücüyü sil yükle yapın.
Nasıl yapacağım ki? Fatura göndermeyi yani.
1605349301697.png

Bu sürümü mü kastediyorsunuz?

Şu anki kullandığın sürücüyü DDU ile silip, 20.4.2 stabil sürücüsünü kurmanı öneririm. Onda da aynı hata verirse garantiye yolla, bir çözüm yoluda var. O'da ekran kartı frekansını -10'a getirmelisin. Ama FPS kaybına yol açıcaktır.
Nasıl yapacağım ki? Fatura göndermeyi yani.
Eki Görüntüle 737254
Bu sürümü mü kastediyorsunuz?
Evet
Aynı şeyi bende RX 460'da yaşadım şansın varsa sürücü kaynaklıdır, ama benim donanım kaynaklı çıktı. İade edip RX 570 aldım.

Şu anki kullandığın sürücüyü DDU ile silip, 20.4.2 stabil sürücüsünü kurmanı öneririm. Onda da aynı hata verirse garantiye yolla, bir çözüm yoluda var. O'da ekran kartı frekansını -10'a getirmelisin. Ama FPS kaybına yol açıcaktır.

Evet
Sık sık oyun oynayan biri değilim zaten. Valorant, ETS2, HOİ4 gibi oyunlar oynuyorum.

Evet
Aynı şeyi bende RX 460'da yaşadım şansın varsa sürücü kaynaklıdır, ama benim donanım kaynaklı çıktı. İade edip RX 570 aldım.
Frekansı -10 yaparsam kesin düzeliyor mu?

Sık sık oyun oynayan biri değilim zaten. Valorant, ETS 2, HOI4 gibi oyunlar oynuyorum.

Dediğimi dene istersen attığım linkten sürücü kaldırma rehberinden yararlanabilirsin.
Sık sık oyun oynayan biri değilim zaten. Valorant, ETS2, HOİ4 gibi oyunlar oynuyorum.

Frekansı -10 yaparsam kesin düzeliyor mu?
Bilemiyorum ben yaptığımda, bir daha hiç olmamıştı ama oyun akıcılığı gitmişti.

Son düzenleme:
Dediğimi dene istersen attığım linkten sürücü kaldırma rehberinden yararlanabilirsin.

Bilemiyorum ben yaptığımda, bir daha hiç olmamıştı ama oyun akıcılığı gitmişti.
Dediğiniz sürümü nereden indireceğimi bulamadım, acaba link atabilir misiniz?

Genellikle bu tip sorunlar sürücüden dolayı meydana geliyor.

Şu frekans olayını bilmiyorum ama önermem "Fps düşecekse niye bu kartı alıyorum?" Gönder garantiye." diyip garantiye gönderirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı