ASUS RX 6600 XT 8 GB Dual 9930 TL!

RX 6000 serisinde böyle bir problem yok hocam merak etmeyin. Tabii AMD sevmiyorum almam derseniz o başka :D ben de alışkanlıklarımdan vazgeçip AMD ekran kartı alamıyorum, NVIDIA fanboyuyum hatta.

Hocam sürekli AMD kart alırım normalde de artık yeter. WattMan'ı biter başka bir şeyi başlar. Bu sefer alırsam NVIDIA alacağım.

Wattman hatasını çok sıkıntı etmeyin bence arkadaşlar. Bende ASUS ROG RX580 var, sözde bu seri içinde çok yaygın bir hata ama ben aldığım günden beri bir kere bile bu hatayla karşılaşmadım. Karşılaşılırsa bile çözümü basit, firma tarafından yapılan ve fazla olduğu için Wattman hatası verdiren o overclock işlemini ayarlardan geri alıyorsunuz yada ucundan ufacık bir volt desteği ve sorun çözülüyor 😌

Wattman hatasını çok sıkıntı etmeyin bence arkadaşlar. Bende ASUS ROG RX580 var, sözde bu seri içinde çok yaygın bir hata ama ben aldığım günden beri bir kere bile bu hatayla karşılaşmadım. Karşılaşılırsa bile çözümü basit, firma tarafından yapılan ve fazla olduğu için Wattman hatası verdiren o overclock işlemini ayarlardan geri alıyorsunuz yada ucundan ufacık bir volt desteği ve sorun çözülüyor 😌
Hocam yalanım yok zamanında forumda bir arkadaş vardı RX 570 alacaktı en az 15 tane WattMan yer miyim diye konu açmıştı neredeyse. Adama gidip al sana RX 570 sus artık lütfen diyecek hale gelmiştik forumca :D

WattMan hatasını çok sıkıntı etmeyin bence arkadaşlar. Bende ASUS ROG RX580 var, sözde bu seri içinde çok yaygın bir hata ama ben aldığım günden beri bir kere bile bu hatayla karşılaşmadım. Karşılaşılırsa bile çözümü basit, firma tarafından yapılan ve fazla olduğu için WattMan hatası verdiren o overclock işlemini ayarlardan geri alıyorsunuz ya da ucundan ufacık bir Volt desteği ve sorun çözülüyor 😌

Onunla mı uğraşalım bir de? Ben o kadar para verdikten sonra neden Afterburner indirip ayar kısıp voltajla oynayayım?

Onunla mı uğraşalım bir de? Ben o kadar para verdikten sonra neden Afterburner indirip ayar kısıp voltajla oynayayım?
Artık yok o sorunlar diyoruz. 6000 serisi kullanan çok sayıda kullanıcı var ve bir kronik yazılım sorunu yok. Hatta şaşırtıcı bir şekilde Nvidia 3000 serisi ilk çıktığında çok daha fazla sorun yaşanmıştı. Kendi kendine bozulan 3090'lar ...

Birincisi dostum Wattman hatası üretilen her AMD kartında varmış gibi konuşursak yanlış olur.
İkincisi Afterburner indirmiyorsun, ekran kartını kullanmak için yüklemen zorunlu olan AMD Radeon uygulamasından bir defaya mahsus ufak bir ayarlama yapıyorsun ve format atana yada sürücüyü silene kadar bir daha işin olmuyor, uğraşacak pek bir şey yok yani.
Üçüncüsü de eğer istemiyorsan almazsın dostum sana illaki al demiyor ki kimse, para senin sistem senin, kafana göre takıl yani bizene 😀

Birincisi dostum WattMan hatası üretilen her AMD kartında varmış gibi konuşursak yanlış olur.
İkincisi Afterburner indirmiyorsun, ekran kartını kullanmak için yüklemen zorunlu olan AMD Radeon uygulamasından bir defaya mahsus ufak bir ayarlama yapıyorsun ve format atana ya da sürücüyü silene kadar bir daha işin olmuyor, uğraşacak pek bir şey yok yani.
Üçüncüsü de eğer istemiyorsan almazsın dostum sana illaki al demiyor ki kimse, para senin sistem senin, kafana göre takıl yani bizene 😀

Tamam bende almıyorum zaten bu tantana niye? Siz yapın ayarınızı kullanın 😃

Tamam bende almıyorum zaten bu tantana niye? Siz yapın ayarınızı kullanın 😃
6600XT indirim başlığında wattman sorunu yazıp sanki tüm AMD ekran kartlarında yaşanıyormuş gibi atıfta bulunan sensin. 6000 serisinde bu sorun yok. AMD almazsan alma bize ne ama başkalarını yanlış bilgilendirme.

Geri
Yukarı