ASUS RX 6600 XT 8 GB Dual 9930 TL!

Recep Baltaş bile bir yerlerde WattMan hatasının kaynağı ekran kartı üreticilerinin futursuzca overclock yapmasından kaynaklanıyor demişti ama tam olarak nerede söylemişti hatırlamıyorum.

Tamam bende almıyorum zaten bu tantana niye? Siz yapın ayarınızı kullanın 😃

Anlayın artık, 6000 serisinde WattMan sık görülen bir hata değil.
3000 serisinde NVIDIA'nın sürücü ve kapasitör sorunu yaşattığnı hatırlatırım. 3000 serisinde tepe modellerden ROG ve TUF'un da ilk sürümleri tamamen poscap kullanıyordu.
O beğenmediğiniz ASUS Dual modeli ve RX6600, tüm kapasitörler mlcc.

1642678035822.png

Keşke satıcılarda böyle düşünse. İlk satışa çıktığında 5 - 6 bin aralığında mı ne çıktı sonra o fiyatı görmedik bir daha.

Anlayın artık, 6000 serisinde WattMan sık görülen bir hata değil.
3000 serisinde NVIDIA'nın sürücü ve kapasitör sorunu yaşattığnı hatırlatırım. 3000 serisinde tepe modellerden ROG ve TUF'un da ilk sürümleri tamamen poscap kullanıyordu.
O beğenmediğiniz ASUS Dual modeli ve RX6600, tüm kapasitörler mlcc.

Eki Görüntüle 1275884

Abisi konumuz 3000 serisi falan değil siz de bunu anlayın. Ben WattMan diyorum millet NVIDIA diyor 😃 forum da bu kadar AMD fan boyu olduğunu bilmiyorum.
RX 6600 XT ile hiç sorun yaşamayan ben buna güldü. Ezbere konuşmak ne kolay. Kendi yaşadığı sorunu tüm AMD kartlara varmış gibi konuşan birine ne denir?

Dostum sadece ben mi yaşıyorum WattMan sorununu? Neredeyse bütün forumlarda var WattMan sorunu yaşayan. Sen yaşamadın diye o sorun yok mu sanki? Boş yapmayın harbi ya.

3.5 aydır kullanıyorum ASUS Dual 6600 XT'yi yükte Max 62 derece gördüm bellek sıcaklığını da Max 76 gördüm fanların hızını da en fazla %50 civarında gördüm boşta 35 40 derece arasında geziyor. WattMan hatası vs de hiç yaşamadım 5600 XT kullanmıştım daha önce onda yaşamıştım ama bu kart sorunsuz ayrıca 3060 kartımı satıp geçmiştim iyi ki satıp almışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı