ASUS RX 6750 XT boşta 50 derece oluyor

allis..

Hectopat
1 hafta bile olmadı sistemi kuralı bugüne kadar boşta 41 derecelerde olan ekran kartım şu an 50 derecelerde sabit. Degiştirdigim ya da farklı yaptığım tek şey Wallpaper Engine kullanmak oldu ama onun 10 derece gibi bir fark koyacagını sanmıyorum ve kullandıgımdan beri kartım 0 dB fan ayarında yani bir anda 10 derece artması normal gelmedi bana ne yapmam lazım endişelenmeli miyim yoksa bırakayım mı kendi haline.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bende de RX 6700 var 3 fan bir model boşta 50 55 derece, yükte CoD ve Apex gibi oyunlar da %54 fan açıyor Max 59-61 derece genel olarak, AMD problemi ısı galiba, hot spot 79 derecelerde oluyor

Dostum bende de RX 6700 var 3 fan bir model boşta 50 55 derece, yükte CoD ve Apex gibi oyunlar da %54 fan açıyor Max 59-61 derece genel olarak, AMD problemi ısı galiba, hot spot 79 derecelerde oluyor
usta yükte 60 üstünü görmedim ama boştayken sıceklık degeri çok dengesiz bi 50 lerde kalıyo bi 41 e falan düşüyo bugün 1 saat civarında 34 te sabit kalmıştı o ilginç geldi bana
zaten 50 derece için yeni kartlarda iyi falan diyolar bi anda sıcaklıgın çok artmasındansa az artması daha iyiymiş (yüke girdiginde)
fazla irdelemicem bende ya kart cayır cayır çalışıyo zaten takılsın kafasına göre :D

Yeni konular

Geri
Yukarı