ASUS RX6700 XT 12GB 11,874₺

Teşekkürler, 6600XT şu anlık en makul kart gibi duruyor bu bütçede. Bakalım.

Bende 3070 kovalıyorum hazır sistemler için İncehesap İtopya gaminggentr sitelerine bak arada nadirde olsa anlık sistem atıyorlar RX 6600 XT 13.999 TL'ye satıldı sistem olarak.
ITOPYA | Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası toplama böyle bir şey yaptım @Emma Stone bir göz at istersen parçaları değiştiredebilirsin.
Aquarius 5T11-RTX3060 - Game Garaj

Son düzenleme:
Teşekkürler, o fiyata 6600 XT ve sizin attığınız 3060 sistem var. 6600 XT daha güçlü. Galiba onu alacağım yakın zamanda. 6600 XT sistemde ekran kartı modeli Fighter idi. O yüzden fiyatı daha uygundu. 13,999TL olması lazım. Red Devil modeli ile değiştirmişler, fiyatı şimdi 14,714. Kararsız kaldım açıkçası. Bir yandan ekran kartı fiyatları düşecek haberleri bir yandan hemen bilgisayar alma isteği.

Teşekkürler, o fiyata 6600 XT ve sizin attığınız 3060 sistem var. 6600 XT daha güçlü. Galiba onu alacağım yakın zamanda. 6600 XT sistemde ekran kartı modeli Fighter idi. O yüzden fiyatı daha uygundu. 13, 999TL olması lazım. Red Devil modeli ile değiştirmişler, fiyatı şimdi 14,714. kararsız kaldım açıkçası. Bir yandan ekran kartı fiyatları düşecek haberleri bir yandan hemen bilgisayar alma isteği.

Bekleyin ama uzun vadeli düşünmeyin yeni kampanyalı sistem gördüğünüz zaman alın direkt dolar kuru ne olacağı belli değil fed kararları falan var aniden 15 gibi rakamlara fırlarsa bu fiyatların üstüne 2-3K para eklenir ondan dolayı Max 1 hafta daha bekleyin sonra eldekiyle alın bir şeyler benden tavsiye.

Yeni konular

Geri
Yukarı