ASUS servisine teslimat için UPS Kargo şart mı?

aygalperen

Femtopat
Merhaba, ASUS cihazımı garantiye göndermek istiyorum ama yaşadığım yerde UPS Kargo mevcut değil. Herhangi gibi bir kargo şubesinden ASUS'un genel teknik merkezine göndersem bir sıkıntı olur mu?

Ben de servise ürün göndermiştim ve de kargo şirketi dediğiniz gibi UPS'ti. Anlaşmalı olduğu şirket o, sanmıyorum başka bir firma olacağını. Ne gönderiyorsanız ürünün kendi fiyatından 2 kat pahalı tamirat duymaya hazır olun.

Ben de servise ürün göndermiştim ve de kargo şirketi dediğiniz gibi UPS'ti. Anlaşmalı olduğu şirket o, sanmıyorum başka bir firma olacağını. Ne gönderiyorsanız ürünün kendi fiyatından 2 kat pahalı tamirat duymaya hazır olun.

Benim hem telefonum hem laptopum hem de masaüstü PC'min birçok parçası Asus daha servise 1 lira para ödemedim.

Benim hem telefonum hem laptopum hem de masaüstü PC'min birçok parçası Asus daha servise 1 lira para ödemedim.
Benim şu an ki kasamın anakartı, ekran kartı da ASUS fakat kasa olduğu için sıkıntı yaratmıyor. İş Laptop'a gelince orada bir dur derim. 10 sene Samsung kullandım, hiçbir şey olmadı. 2 sene Asus kullandım, 50 kere tamirat gördü, servis gördü. Son laptop bilgisayarımda ekran kartımın yandığını bilmeme rağmen servise gönderdim. Servisin bana sunduğu arıza anakart yanması ve de biçtiği fiyat 4.500₺. Evet şaka gibi ama hem yanlış ürün teşhisi yapıyor hem de yeni bir bilgisayar parası istiyor. Dolayısıyla marka övmeye gerek yok, her markanın sıkıntısı var. Gereksiz yere marka översek olan bize değil alıcıya olur.

Garantim devam ediyor o yüzden bir sıkıntım yok sadece yaşadığım yerde UPS yok mecbur olarak başka kargo şirketi kullanmak zorundayım galiba
Büyük ihtimalle sıkıntı olmaz ama kargo parasını cebinden ödersin.
Gönderebiliyorsam ücret konusunda bir sıkıntım yok fakat gönderebiliyor muyum onu merak ediyorum :')
Asus size ne ile gönderdi ?
Asustan almadım cihazımı gittigidiyordan almıştım yurtiçi kargo ile gelmişti cihaz asus garantisi devam etmekte

Yeni konular

Geri
Yukarı