ASUS STRIX R7 370 Ekran Kartından Çok Fazla Fan Sesi Geliyor

Furkan Kaplanll

Decapat
Daha fazla  
Bugün ASUS STRIX R7 370 aldım 2.el. APB Reloaded Ultra ayarlarda oynamayı denedim. Herhangi bir FPS düşmesi yok ama fan 30 saniyede bir süpürge sesi gibi yüksek bir ses çıkarıyor. 30 sn de bir tekrarlıyor neden kaynaklanıyor olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fan ayarlarını manuel olarak ben ayarladım bundan kaynaklanabilir mi acaba GPU kullanımı da 0 gözüküyor. Bu sesler çıkarken çeklimiş fotoğraf ekte var

Dosya Ekleri

• IMG-20210208-WA0012.jpeg
    IMG-20210208-WA0012.jpeg
    83 KB · Görüntüleme: 19
FPS düşmesi olsa suçu onboard ekran kartına atardım ama FPS sorunu da yok dediniz. Sıcaklığın bu kadar düşük olması da ekran kartını kullanmaması da çok ilginç gerçekten. Yine de diğer ekran kartını mı kullanıyorsunuz acaba diye düşünüyorum.

FPS düşmesi olsa suçu onboard ekran kartına atardım ama FPS sorunu da yok dediniz. Sıcaklığın bu kadar düşük olması da ekran kartını kullanmaması da çok ilginç gerçekten. Yine de diğer ekran kartını mı kullanıyorsunuz acaba diye düşünüyorum.

Dediğim gibi bunların üstüne bir de çözünürlük sıkıntım var, monitör çözünürlüğüm 1360*768 olmasına rağmen görüntü kalitesi önerisi olarak 1024*768 alıyorum. Belki aynı sorundan kaynaklanıyordur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı