Asus T100 Hdd Takılması

MekoKeko

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yabancı sitelerde asus t100'ün klavyesinde 500 gb harddisk olduğunu gördüm. Bu ürünle gelen bir şey mi veya sonradan takılabiliyor mu ?

Recep abi bakarsan sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir normal bir de klavyeye gömülü 500GB'lik hafızası olan 2 ayrı T100 var. Mesela bu 500 GB olan.

Asus T100Ta İntel Atom Z3740 1.8Ghz-2Gb Ram-32+500 Gbdisk-10.1''-Win8.1 - Vatan Bilgisayar

İster bunu kullan istersen bunun yerine SSD takabilirsin. 500 GB olunca takılacak bir yuva oluyor. Normalinde yok diye biliyorum.

Bu da SSD takılışı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir normal bir de klavyeye gömülü 500GB'lik hafızası olan 2 ayrı T100 var. Mesela bu 500 GB olan.

Asus T100Ta İntel Atom Z3740 1.8Ghz-2Gb Ram-32+500 Gbdisk-10.1''-Win8.1 - Vatan Bilgisayar

İster bunu kullan istersen bunun yerine SSD takabilirsin. 500 GB olunca takılacak bir yuva oluyor. Normalinde yok diye biliyorum.

Bu da SSD takılışı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilgilendirme için teşekkürler. Ben kliksa.com dan aldım 2 gün önce sanırım orda satılanında hdd yok :(

Birde arada sadece 80 tl fark var :(
Edit: Siparişi iptal edip vatandakini aldım :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı