Asus T100 SSD Yükseltme

kalkir

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler, iyi forumlar. Ben Asus T100 cihazımın sahip olduğu 32 GB'lık kapasitesini yükseltmek istiyorum. Dock'ta 500 GB HDD var ancak Dock'tan ayırdığımda cihazı 32 GB bana yetmiyor. Bunu daha yüksek kapasiteye sahip bir SSD ile değiştirme imkanım var mı? Yoksa sadece hafıza kartına mahkum muyum? :) Yardımcı olursanız çok sevinirim...

merhaba sevgili kardeşim ben bu konularda uzman değilim hatalı bir şey sorarsam afola,bana lütfen ayrıntılı bir yanıt verirseniz çok memnun olurum.Asus T100TA chazım var. 32 GB c diski şu an 20 GB nedeni servise gidince yedekleme icin yer ayrılış. onun da windows büyük bölümünü kullanmış şu an boşta 2 GB yer var. sizden öğrenmek istediği şey micro sd slotuna class 10 bir bellek koyarsam ve c diskindeki hangi yazılımları bu sd ye koyabilirim sorunsuz çalışabilmesi için. lütfen bana cevap yazarsanız çok mutlu olurum youtube den video nuzu izledim bana birtek siz yardımcı olabilirsiniz sevgiyle kalın. mustafa pıtır

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı