ASUS teknik servisi RAM yükseltme imkanı veriyor mu?

threshold

Centipat
ASUS teknik servisi RAM yükseltmemize izin veriyor mu(kendileri ya da müşteri, takan fark etmez)? Yoksa hem uğraşmayıp hem de ısrarla "kapağı açarsan garanti biter" mi diyor?
Bir de ASUS teknik servisi hizmeti nasıldır? Hızlı mı, müşteri odaklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM yükseltme kapağı olan modellerde RAM yükseltmesini siz yapabilirsiniz. RAM yükseltme kapağı yok ise kullanıcının kasayı açması Asus markasında cihazı garanti dışı bırakır. Servis RAM yükseltmesini kendi yapabiliyor ancak işlem ücreti hakkında bilgim yok.

Kesinlikle hızlı değil. Hele bu korona sürecinde iyice yavaşlamışlar. Bilgisayarda donanım müdahalesinde bulunursanız garanti kapmasından çıkacak. Bu yüzden yetkili serviste yükseltmenizi tavsiye ederim.

En sağlıklı cevabı ASUS servisi arayarak alabilirsiniz. Servis konusunda telefon kısmı ile muhatap oldum biraz süreç uzundu ancak düzgün bir hizmet veriyorlar (telefonun garantisi dolmasına rağmen ).Genel olarak ben memnun kaldım tabi her servisin aynı olmadığını unutmamak lazım .

Zamanında sevisi aramıştım W10 kuramadığım için laptoplarda RAM ve disk gibi değişimlerin garantiyi bozacağını söylediler benim modelim için (D509DJ BR038)

Geri
Yukarı