ASUS Transformer Book T100 ile BF3 Oynamak

Kubilay0618

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben Asus TB100 almayı düşünüyorum da sizce neler yapılabilir bu cihaz ile? BF3 oynatabilecek derecede midir? Fazla bişey aramıyorum. Günlük kullanımda her an yanımda olup internette gezinebilecek bi düzey arada belirli oyunları rahat oynatabilecek derecede olmasını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus Transformer t100 modelini bende düşünüyorum ama oyun oynama konusu bende yok buna rakip gördüğüm Acer Switch10 modeli var birde ona bak dedim bizzat kendim gidip gördüm. Şahsen Acer bu konuyu daha güzel yapmış gibi. Benim için önemli olan ses kalitesi ve yüksekliği Acer'de daha fazla

Ne BF3 ü LoL ü zor açıyor o.
Bu konuda hata var lolu 70 fps de oynuyorum isterseniz ss atarım.

Asus Transformer t100 modelini bende düşünüyorum ama oyun oynama konusu bende yok buna rakip gördüğüm Acer Switch10 modeli var birde ona bak dedim bizzat kendim gidip gördüm. Şahsen Acer bu konuyu daha güzel yapmış gibi. Benim için önemli olan ses kalitesi ve yüksekliği Acer'de daha fazla

Bu konuda hata var lolu 70 fps de oynuyorum isterseniz ss atarım.

Ayarlar en yüksekte mi

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı