Asus TUF A15 FA507RE için 512 GB SSD önerisi

Ripex

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop için 512 GB SSD önermenizi bekliyorum.
Laptopum bu.

Laptopum bu.
Bütçeniz nedir hocam?

Laptopum bu.
Bir de SATA SSD mi? M2 SSD mi tercihiniz? Sanırım M2 SSD?

Ben eski cihazımda biraz daha depolama için şunu kullanıyordum. Ömrünü bilmem ama performansı fena değildi. Bunun 1TB olanıydı.

SSD'ler hakkında çok bilgim yok fakat 1000 TL maksimum bütçe ile alınabilecek fiyat performans ürünü arıyorum diyebilirim.

Evet olabilir fp ürünü arıyorum siz seçenek verirseniz fiyata bakmaya çalışırım.
Şimdi şöyle hocam F/P olarak mı bilmiyorum ama bir laptop SSD önerisi için şöyle vereyim, Kingston'ın şu üç SSDlerinden birini tercih edebilirsiniz.
1- Kingston SKC3000S/512G 512 GB PCIe 4.0 X4 M.2 SSD Fiyatı ve Özellikleri
2- Kingston 500GB Fury Renegade Pcie 4.0 NVME M.2 7.300 3.900MB/S SSD SFYRS/500G Harddisk Fiyatı ve Özellikleri
3- https://www.hepsiburada.com/kingsto...1XvwXOtqnatd1j-G-WBoC3mEQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds.
Yalnız aralarından birisinin GB'ı 512, diğerleri 500 GB'lık.

Ben eski cihazımda biraz daha depolama için şunu kullanıyordum. Ömrünü bilmem ama performansı fena değildi. Bunun 1TB olanıydı.

He açıkçası bu marka da F/P bir SSD olabilir fakat uzun ömürlü olabileceğini zannetmiyorum. Ama tercih edilebilir, uygun bir SSD yani.

SSD'ler hakkında çok bilgim yok fakat 1000 TL maksimum bütçe ile alınabilecek fiyat performans ürünü arıyorum diyebilirim.
Bir tık bütçenizi aşabilir ama tercih edilen bir SSD'lerdir.

Geri
Yukarı