ASUS TUF A15 LoL oynarken oluşan çizgiler

aliwild517

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Öğrencisi
Normalde hiçbir sıkıntım yokken yaklaşık 30 dakika önce şöyle bir görüntüyle karşılaştım. Bu çizgiler olurken aynı anda FurMark GPU stress testine girdim fakat aynı çizgiler onda oluşmadı ve ekran normal düzgündü. Alt Tab ile tekrar LoL'e döndüğüm zaman ekran tekrar bu hale geldi. Demin CS:GO'da denedim hiçbir sıkıntı olmadı. Tekrar LoL'de denedim olmadı. Şu anda FurMark testine soktum yine sıkıntısız şekilde devam ediyor. Oyun içi LoL tarafında patch kaynaklı bir hata olmuş olabilir mi? Şu ekranı görünce elim ayağım titredi gerçekten, daha 8 aylık laptop. Demin bir arkadaş konu açmıştı ona çok memnunum hiçbir sıkıntı yaşamadım dememin üzerine bu problemi yaşadım.
Araştırma yaparken 2 saat önce atılmış bir Reddit postu gördüm benimkiyle aynı problem yine fakat markalar farklı. LoL taraflı olduğunu düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2. Vaka:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 83C4083B-C5C7-40F9-92C7-B6278BA68039.jpeg
    83C4083B-C5C7-40F9-92C7-B6278BA68039.jpeg
    340,7 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı