ASUS TUF A15 vs Acer Nitro 5

Asus TUF mu Acer Nitro 5mi?

• Asus

Oy: 5 17,9%
  • Acer

Oy: 16 57,1%
  • Lenovo y540

Oy: 7 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    28

tztl

Centipat
Merhabalar.
.

İki bilgisayar arasında kaldım, benim için render vb değil oyun performansı önemli.

Acer'in bana göre artıları:
-Ekranin 120Hz olması.
-Fiyatın 500 lira daha uygun olması.

ASUS'un artıları:
-Marka olarak daha iyi bir itibara sahip.
-Islemci olarak hem soğutma konusunda hem performans konusunda 9750H'dan daha iyi
-Kasa ve ekran kalitesi olarak Acer'den iyiymiş yorumlara göre.

Aklımdaki tek sorun ekranın 60 Hz olması, benim için çok sıkıntı yaratır mi? Ya da beklesem 144 veya 120Hz modelleri Türkiye'ye gelir mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

A15 sıkıntılı. Hardware Unboxed detaylı video çekmişti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Acer direk marka olarak sıkıntılı.
Bütçe ve amacınızı belirtin, daha iyi laptoplar önerelim.

Kesinlikle Acer. Ekran, RAM olarak çok avantajlı. Sıcaklıkları bilemem fakat Acer almak daha mantıklı gibi duruyor. Günlük bir dizüstü bilgisayarını kullanıyorum Acer'in. Bana gayet yeterli geliyor. Kötü bir eleştirim yok Acer ile ilgili.

A15 sıkıntılı. Hardware Unboxed detaylı video çekmişti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam bütçemi 10 a kadar çıkarabilirim. Amacım oyun oynamak ve genelde offline hikayeli oyunlar oynasam da arada bir cs go valorant gibi oyunları da oynuyorum

A15 sıkıntılı. Hardware unboxed detaylı video çekmişti.

Sen Acer'in Pretador'ünü gördün mü? ASUS bence bilgisayar bileşenleri olarak daha iyi. Yani PC toplamayacaksan Acer al derim. Ayrıca ASUS AMD'den kaybediyor AMD'ler aşırı ısınıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

i7-9750H, undervoltage yapılarak sıcaklığını düşürülebilir. ASUS TUF Gaming A15, tasarım hataları nedeniyle ısınıyor. CS:GO, Valorant vs. oynayacaksanız 120Hz sizin için bir artı. AMD Ryzen 7 4800H(S), Intel Core i7-10875H' nin rakibi. Kaldı ki AMD Ryzen 5 4600H(S), i7-9750H' dan biraz daha perfonmanslı. Arkadaşın dediği gibi Acer sıkıntılı bir marka. ASUS ROG Strix G15/17 veya diğer AMD Ryzen 4000 serisi, 10.Nesil mobil Intel Core işlemcili laptopları beklemenizi tavsiye ederim.

İyi forumlar.

Hocam bütçemi 10 a kadar çıkarabilirim. Amacım oyun oynamak ve genelde offline hikayeli oyunlar oynasam da arada bir cs go valorant gibi oyunları da oynuyorum
veya

Biri 15.6 inç ama daha fazla depolamaya sahip, biri 17.3 inç ama daha az depolamaya sahip. Karar sizin.

Merhaba,

i7-9750H, undervoltage yapılarak sıcaklığını düşürülebilir. ASUS TUF Gaming A15, tasarım hataları nedeniyle ısınıyor. CS:GO, Valorant vs. oynayacaksanız 120Hz sizin için bir artı. AMD Ryzen 7 4800H(S), Intel Core i7-10875H'nin rakibi. Kaldı ki AMD Ryzen 5 4600H(S), i7-9750H'dan biraz daha performanslı. Arkadaşın dediği gibi Acer sıkıntılı bir marka. ASUS ROG STRIX G15/17 veya diğer AMD Ryzen 4000 serisi, 10.Nesil mobil Intel Core işlemcili laptopları beklemenizi tavsiye ederim.

İyi forumlar.

Hocam yeni bilgisayarlarda fiyatların yükselmesinden korkuyorum malum haftada 1 kere vergi geldiği için beklersem alamam diye korkuyorum

Geri
Yukarı