ASUS TUF A15 vs Acer Nitro 5

Asus TUF mu Acer Nitro 5mi?

• Asus

Oy: 5 17,9%
  • Acer

Oy: 16 57,1%
  • Lenovo y540

Oy: 7 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    28
Neden böyle bir şey yapsınki adamlar sonuçta para kazanıyor. Amaçları AMD'ye çomak sokmak değilse tabii. O serinin tüm PC'lerinde o sıkıntı yoksa bence benim dediğim daha mantıklı.
Hardware Unboxed açıklamış. Sebebi var. Alt kasanın dayanıklılığını arttırmak ve sıcaklığı azaltmak. Bu sayede dizüstünde kullanınca bacağınız yanmıyor. Yüksek ihtimalle sebep bu diyorlar.
Ancak bana sorarsanız sebep bu değil. Medyaya ''AMD ısınıyor'' havası vermek.

Kardeşim sen ne kadar vereceksin PC'ye onu de bize sana PC alternatifi bulayım.
Önceki mesajda yazdığım gibi 9.5 10 arasına kadar çıkabilirim
Hardware Unboxed açıklamış. Sebebi var. Alt kasanın dayanıklılığını arttırmak ve sıcaklığı azaltmak. Bu sayede dizüstünde kullanınca bacağınız yanmıyor. Yüksek ihtimalle sebep bu diyorlar.
Ancak bana sorarsanız sebep bu değil. Medyaya ''AMD ısınıyor'' havası vermek.
Hocam videoyu izledim de 9750h da baya ısınan bir işlemci 95 derecelerde dolaşıyor arkadaşımda var videoda da bu sıcaklıklarda AMD sizce AMD nin az ısınması bu açığı kapatmaz mi

Son düzenleme:
Önceki mesajda yazdığım gibi 9.5 10 arasına kadar çıkabilirim.

Monster Abra A7 serileri şu anda indirimli Hepsiburada'da bir bak derim. Intel 10. nesil.
Önceki mesajda yazdığım gibi 9.5 10 arasına kadar çıkabilirim.

Hocam videoyu izledim de 9750H'da bayağı ısınan bir işlemci 95 derecelerde dolaşıyor arkadaşımda var videoda da bu sıcaklıklarda AMD sizce AMD'nin az ısınması bu açığı kapatmaz mi?

Apple MacBook Pro var ilgini çekerse.https://www.hepsiburada.com/apple-macbook-pro-touchbar-intel-core-i5-8257u-8gb-128gb-ssd-13-3-macos-tasinabilir-bilgisayar-muhq2tu-a-silver-p-HBV00000MKHDS?magaza=teknoraks.

Monster Abra A7 serileri şu anda indirimli Hepsiburada'da bir bak derim. Intel 10. nesil.

Apple MacBook Pro var ilgini çekerse.https://www.hepsiburada.com/apple-macbook-pro-touchbar-intel-core-i5-8257u-8gb-128gb-ssd-13-3-macos-tasinabilir-bilgisayar-muhq2tu-a-silver-p-HBV00000MKHDS?magaza=teknoraks.
Hocam oyun için diyorum Macbook öneriyorsunuz. Monsterin malzeme kalitesi çok kötü olduğu için ve çok fazla olumsuz yorumu olduğu için düşünmüyorum

Kardeşim 9 500. bundan daha iyisi de yok bu fiyata. ASUS-ROG-GL553VE-DM107-Intel-CORE-i7-7700HQ.
. Fiyata göre seçtim bilgin olsun.

Kardeşim 9 500. bundan daha iyisi de yok bu fiyata. ASUS-ROG-GL553VE-DM107-Intel-CORE-i7-7700HQ.
. Fiyata göre seçtim bilgin olsun.
Bayağı çöp. Kasası, ekranı, işlemcisi vs. tümü eski, en ucuz Nitro 5 bile daha iyi bundan. Seçeneklerin arasında Y540 varsa da tabi o bütçede en mantıklısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı