ASUS TUF B450 PLUS RAM yükseltme

Hocam ASUS'un paylaştığı listede çip markası yazmamışlar büyük ihtimal G.Skill kendi çipini kullanmıştır. Sizin dediğinizi indirdim ama şu an bakamayacağım Laptopta'yım kaldırmıştım PCyi bu sene YKS gireceğimden normalde bakmıyorum da bu işlere seneye kadar ama bu RAM çok aklıma takılmıştı bende foruma konu açayım demiştim.
24 GB konusunda ne diyorsunuz.

Hocam ASUS'un paylaştığı listede çip markası yazmamışlar büyük ihtimal G.Skill kendi çipini kullanmıştır. Sizin dediğinizi indirdim ama şu an bakamayacağım Laptopta'yım kaldırmıştım PCyi bu sene YKS gireceğimden normalde bakmıyorum da bu işlere seneye kadar ama bu RAM çok aklıma takılmıştı bende foruma konu açayım demiştim.
Gskill in kendi çipi yok :)

Hocam dediğim programdan SS atmanızı bekliyorum :)
Hocam atamıyorum işte sistem kurulu değil :D
24 GB konusunda ne diyorsunuz.

Anladım. Hocam o programdan baktıntan sonra alın.
hocam son olarak single 8 ile 8x2 farklı olmaz herhalde
GSKILL 8GB SniperX Orman Kamuflaj DDR4 3000Mhz CL16 1.35V Single Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu benim ram
bu da alacağım

hocam son olarak single 8 ile 8x2 farklı olmaz herhalde
GSKILL 8GB SniperX Orman Kamuflaj DDR4 3000Mhz CL16 1.35V Single Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu benim ram
bu da alacağım
Hocam seri numaraları farklı. Uyum sorunu olabilir.

Hocam aynı marka aynı model RAM almanızda fayda var. 24 GB yapmaya hiç çalışmayın. Stokta yoksa 16 GB 3000MHz RAM alın ve eskisini satın.
Şuankini satmak zor olur gibi hiç piyasada yok 2.eli de bir vatanın bazı mağazalarında var benimkinden ama 380 lirada kalmış fiyatı ama alırken düşer mi fiyatı sadece 4-5 magazasında kalmış 8gb 3000mhz rame 380 vermek de gelmiyor içimden
Hocam seri numaraları farklı. Uyum sorunu olabilir.
Hocam bence sorun olmaz çünkü bence seri numaraları birisi single 8 olduğu için diğeri de 2x8 16gb olduğu için farklıdır büyük ihtimalle ama sağolun almadan önce iyice bakarım seri numaralarına

Geri
Yukarı