ASUS TUF Dash F15 laptopta oyundayken cızırtı gelmesi

mkrayz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ürünü dün satın aldım. Üründe mi sorun var yoksa ben mi yanlış düşünüyorum diye iki sorunum var.

1. Oyun açtığım zaman şarj adaptöründen cızırtı gelmeye başlıyor ve duyulacak derecede. Üstüne basınca adaptörün gidiyor.
2. Çalıştırdım baktım şarj 88 geri kapattım. 1-2 saat sonra tekrar açtım baktım şarj 78 olmuştu. Bu kadar yeni bilgisayarda böyle düşme normal mi?

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu dediğiniz şeyleri TUF A15'de de yaşıyorum. 2 arkadaşım daha aynı seriyi kullanıyor, onlarda da aynı ses var. Performans olarak bir sıkıntı yaşamıyorsanız sıkıntı yoktur diye düşünüyorum.

ASUS Tuf Dash F15 i7-11370H 16GB 512GB SSD GF-RTX 3060​

Bendeki ürün bu hocam. Adaptör de 200W lık olanlardan. Sizin de mi adaptörden ses geliyor?

ASUS Tuf Dash F15 i7-11370H 16GB 512GB SSD GF-RTX 3060​

Bendeki ürün bu hocam. Adaptör de 200W lık olanlardan. Sizin de mi adaptörden ses geliyor?
Benimki ASUS TUF A15 R7-4800H 16 GB 512 GB SSD GTX 1660 Tİ. Adaptörüm 180W, sizinkine yakın yani, benden de yaklaşınca ses gelmekte.

Normal de hiçbir sorun yok mesela CS GO'yu açıyorum, her şey sessizken oraya geçiş olunca adaptörün başta sesi geliyor sonra azalmaya başlıyor biraz.

Geri
Yukarı