ASUS TUF Dash F15 RTX 3050 11.nesil 11300h gömülü RAM ve RAM arttırımı

Normalde RAM expertte o bos yer gozukmesı lazımdı diye bılıyorum, bir tane anakarta baglı RAM var bırtanede normal slot gozukuyor vıdeolarda. Oyunda Afterburner'la kontrol etmeyı denedınızmı neyın yanlış gittigini vs anlayabılırsınız belki.
Afterburner hakkında çok bilgim olmadığı için denemedim hocam. Servise vereceğim işte ram konusunu da soracağım. Dediğiniz gibi aynı kodel ben de takılır diye biliyorum ama bu nasıl mümkün onu anlamadım. Acaba gözükmesi ile ilgili sıkıntı mı var yoksa ram onboard olmayabilir mi diyeceğim saçma olucak.

Bu vıdeodan vs bakabılırsınız
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
servıslerde pek umursamıyor hocam genel olarak umarım duzgunune denk gelirsiniz.

Bu vıdeodan vs bakabılırsınız
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
servıslerde pek umursamıyor hocam genel olarak umarım duzgunune denk gelirsiniz.
yardımın için teşekkürler hocam anlaşılan ram konusunda çok büyük sıçtık fakat anlamadığım bir şey maximum memory 128 felan yazıyordu discordda da ram soketi gözükmüyor olabilir destekliyor gözüküyor model de aynı sonuçta diyorlar. Senin fikrin nedir?

Hocam içini açıp bakmadan net bir şey diyemeyiz gibi duruyor, bilemedim açıkçası.
Gelecekten geldiö rami ne hikmetse arttırdım ama servis sağ olsun bilgisayara olmayan sorunu yaratmayı başardı (ya da kargodan kaybaklı ama gayet iyi paketlenmiş sanmıyorum)
fikrin var mı ne oldupuna dair bu sorunun ya da ne olmadığına
Yaptıkları işlemde kahkaha atmalık o kadar soruna aldıkları sorunbyazısı ve yaptıkları işlem gerçekten kahkaha atmalık

Dosya Ekleri

• IMG-20220811-WA0001.jpeg
    IMG-20220811-WA0001.jpeg
    157,6 KB · Görüntüleme: 14
Panel hasarda yemiş olabilir yükledikleri yeni BIOS sıkıntılı da olabilir belki :D bir de arayıp kendilerine sorun ne diyecekler acaba. Bu servisler cidden bir garip.

Kasayı acıp bakma sansınız varsa bır bakın hocam, bazı vıdeolarda upgrade edebılmısler ama sızde alan gozukmuyor nedense, Witcher 3'u o sıstemle oynayabılmenız lazım nasıl oynayamıyorsunuz ki? Bende de benzer sistem var.
Bize bi makine var 4 gb gömülü ram var bir adet boş slotu var ancak gömülü ramin özelliklerini bilmediğimiz için takviye yapamıyoruz cihazın boş slotuna 8gb ekleme hakkımız var anakart bu kadar müsade ediyor gömülü ram özelliklerini nasıl göreceğiz?

Geri
Yukarı