ASUS TUF F-15 laptop kamerada çizgiler çıkıyor

foxyN

Decapat
Daha fazla  
Bugün kamerada göndermiş olduğum fotoğraftakiler gibi çizgiler oluştuğunu fark ettim. Bu çizgiler anlık gidip geliyor ve ne zaman çıktıklarının belirli bir zaman aralığı yok.
Ekran kartı ve BIOS güncellemelerini yapmama rağmen sorunum düzelmedi. Sizce ne yapmam gerekir garantiye mi göndereyim?

Dosya Ekleri

• WIN_20210411_17_37_06_Pro_Moment(2).jpg
    WIN_20210411_17_37_06_Pro_Moment(2).jpg
    103,4 KB · Görüntüleme: 121
  • WIN_20210411_17_37_06_Pro_Moment(3).jpg
    WIN_20210411_17_37_06_Pro_Moment(3).jpg
    101,8 KB · Görüntüleme: 111
  • WIN_20210411_17_37_06_Pro_Moment.jpg
    WIN_20210411_17_37_06_Pro_Moment.jpg
    101,4 KB · Görüntüleme: 126
A15 kullanıyorum hiç böyle bir şey yaşamadım, Discord'da çoğu zaman arkadaşlarla kameralı şekilde konuşuyoruz onlar da benim görüntümde sıkıntı olduğunu fark etseler söylerlerdi bana. Garantiye yollamanızı öneririm.

Hocam ekranda sıkıntı olabilir, önce fotoğrafları telefona gönderip bakın, telefonda aynı sorun olmuyorsa yazılımsal bir problemdir.
Yazılımsal bir problem varsa garantiye gönderin.
Ayrıca laptopu hiç yere düşürdünüz mü?

Hocam ekranda sıkıntı olabilir, önce fotoğrafları telefona gönderip bakın, telefonda aynı sorun olmuyorsa yazılımsal bir problemdir.
Yazılımsal bir problem varsa garantiye gönderin.
Ayrıca laptopu hiç yere düşürdünüz mü?
Hayır yere düşürmedim. Ekranda herhangi bir problem yok fakat kameraya girince dediğim gibi çizgiler oluşuyor videoya aldım ve o çizgiler videoda da gözüktü.

Bugün kamerada göndermiş olduğum fotoğraftakiler gibi çizgiler oluştuğunu fark ettim. Bu çizgiler anlık gidip geliyor ve ne zaman çıktıklarının belirli bir zaman aralığı yok.
Ekran kartı ve BIOS güncellemelerini yapmama rağmen sorunum düzelmedi. Sizce ne yapmam gerekir garantiye mi göndereyim?
Yaşamış olduğunuz arızayı bende yaşıyorum.Asus tuf gaming aldım kamera açılınca sizin gösterdiğini çizgiler oluşuyor.Oğlum online derse bağlanınca daha çok oluyor sanki.Siz sorunu çözebildiniz mi acaba?Sürücü güncellendim çözülmedi,yazılım derken ne yaptınız acaba?

Geri
Yukarı