ASUS TUF F15 laptop Online oyuna girince internet kopuyor

daydreamer21

Picopat
Daha fazla  
ASUS TUF F15 laptopum var 1 aylık. Normal Google'da YouTube'da takılırken hiç kopmuyor ama oyuna girdiğim anda internet kopuyor ve acayip şekilde FPS droplar yaşıyorum. Oyunu kapattığım zaman Wi-Fi kısmına geldiğimde hiçbir Wi-Fi'yi görmüyor. Ağ ayarlarını sıfırlayıp PC'yi tekrar açınca düzeliyor. Çözümü bilen var mı? Bu arada driverları kaç kere kaldırıp yükledim en güncel hallerini işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS TUF F15 laptopum var 1 aylık. Normal Google'da YouTube'da takılırken hiç kopmuyor ama oyuna girdiğim anda internet kopuyor ve acayip şekilde FPS droplar yaşıyorum. Oyunu kapattığım zaman Wi-Fi kısmına geldiğimde hiçbir Wi-Fi'yi görmüyor. Ağ ayarlarını sıfırlayıp PC'yi tekrar açınca düzeliyor. Çözümü bilen var mı? Bu arada driverları kaç kere kaldırıp yükledim en güncel hallerini işe yaramadı.

Güç denetiminden yüksek performansa alıp deneyin.
Bir de aygıt yöneticisinde Wi-Fi kartı özelliklerine gelin.
Yukarıda güç yönetimi sekmesi varsa burada güç kazancı sağlamak için bu aygıt kapatılsın tikini kaldırın.

Güç denetiminden yüksek performansa alıp deneyin.
Bir de aygıt yöneticisinde Wi-Fi kartı özelliklerine gelin.
Yukarıda güç yönetimi sekmesi varsa burada güç kazancı sağlamak için bu aygıt kapatılsın tikini kaldırın.
Wi-Fi 6 olan mı hocam?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-06-21 212100.png
    Ekran görüntüsü 2021-06-21 212100.png
    151,7 KB · Görüntüleme: 55

Geri
Yukarı