ASUS TUF F15 RTX 3060 vs. Lenovo Legion 5 Ryzen 5 5600H RTX 3060

Bütçe
max 30000

Heimdall3

Centipat
Daha fazla  
Aslında tabii TUF daha güçlü ama TUF serilerinde bir soğutma sorunu olduğunu duydum ama Legion 5'in soğutması çok iyi peki bunları da baz alarak işlemciden feragat edip Legion 5 mi almalıyım?
Başka önerileriniz varsa alabilirim.

Bütçeyi artırıp bunu alın.

Bütçeyi artırıp bunu alın.
tek kanal ram var sıkıntı çıkarır gibi duruyor

Bu kadar küçük ekrana bu paralar çok fazla ya masaüstü olsa 27 ekran rtx 3090 ayarında pc dizilirdi bu fiyatlara.

Bu kadar küçük ekrana bu paralar çok fazla ya masaüstü olsa 27 ekran RTX 3090 ayarında PC dizilirdi bu fiyatlara.

Üniversiteye gideceğim ve ev ortamı hiç müsait değil ne yapabilirim? Bu anlayıştan kurtulmamız gerekiyor.

Ayrıca 30bin TL'ye RTX 3090'lı bilgisayar varsa link atın alalım şu an 50bin TL'den başlıyor 3090'lı sistemler.

Üniversiteye gideceğim ve ev ortamı hiç müsait değil ne yapabilirim? Bu anlayıştan kurtulmamız gerekiyor.

Ayrıca 30bin TL'ye RTX 3090'lı bilgisayar varsa link atın alalım şu an 50bin TL'den başlıyor 3090'lı sistemler.
Yok haklısınız zaten hocam. Bende üniversite okuyorum bu sene bitecek bende laptop kullanıyorum.

@Radeon RX 5500M yardım edebilir misiniz?

Yok haklısınız zaten hocam. Bende üniversite okuyorum bu sene bitecek bende laptop kullanıyorum.

Reis zaten bu laptoplar sadece Türkiye'de pahalı yoksa Almanya'da RTX 3080 2000 euro ama masaüstü 3080 3000 euro. Yani bu olay gerçekten çok saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı