ASUS TUF FA506ıı fandan gelen hırıltılı ses

Ptmust21

Hectopat
ASUS TUF FA506ii marka laptopa sahibim PC'den 2700 ve 2800 RPM aralığından fanlar çalıştığında acayip bir hırıltı sesi geliyor. Nasıl düzeltebilirim kasada herhangi bir açılış yapmadım, aldığımdan beri beni çok uğraştırdı bu laptop gerçekten arkadaşlar eğer takıntılarınız varsa benim gibi biraz performans kaybı bile gece uyutmuyorsa sizi asla ASUS TUF marka almayın derim.

Eğer ses fanlardan geliyorsa, bu model için kronik bir durum. Benim notebook stantta hafif eğik bir şekilde durduğu zaman bu ses geliyor. Aşağıdaki video sanırım kesin çözümü. Yorumlarda da deneyenler olumlu yazmış. Ben de deneyeceğim ama hala fırsat bulamadım. Garantisi varsa bozmamak adına sen gönder bence. Ben Amerika'dan aldım garanti işleriyle uğraşmak istemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben de TUF aldığım için pişmanım keşke başka bir model alabilseydim. Bununla idare ediyorum artık. Zaman geçtikçe alıştım zaten kulaklıkla kullanıyorum, duymamış oluyorum.

Geri
Yukarı