ASUS TUF FX505DT-BQ190 laptopa RAM önerisi

Hocam başka bir problem yaşadınız mı? Ben de sipariş verdim de aynı RAM'i.

Kargo şirketi dışında hiçbir problemim yok, kargomu almaya giderken yerlere atıldığını görmüştüm :(. Neyse, kötü bir olay olmamış en azından ama bu tür donanımlara nazik davranılması gerektiğini düşünüyorum. Dual çalışıyor ve bana 2 gün içerisinde ulaştı. Memnunum, sizin de memnuniyete sahip olmanızı dilerim :).

Konu çok iyi oldu gerçekten çok teşekkürler. Dual'de sorun yok henüz sanırım ben de sipariş verdim.

Öneririm doğru tercihi yapmış olursunuz :). Aynı Laptop'u kullanıyorsanız bir şey sormak istiyorum. Laptop Turbo modunda iken GPU fanı, yani sağ taraftaki fan hafif titreme yapıyor mu sizde?

Titremeden kastın ses gibi bir şey ise hayır.

Yok öyle değil, elimi klavyenin sağ tarafına koyduğumda hafif bir titreme hissediyorum. Kafama da takıldı acaba bir sıkıntı mı var diye. Sizde Turbo halinde iken herhangi bir fiziksel titreme var mı acaba?

Yok öyle değil, elimi klavyenin sağ tarafına koyduğumda hafif bir titreme hissediyorum. Kafama da takıldı acaba bir sıkıntı mı var diye. Sizde Turbo halinde iken herhangi bir fiziksel titreme var mı acaba?
Yani fiziksel titreme ne onu anlamadım ama elimi koyduğumda döndüğünü hissediyorum, dönme hissiyatı dışında sanki sağa sola hareket ediyormuş gibi bir titreme yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı