ASUS TUF FX505GT neden bu kadar ucuz?

i5 10300h

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  

ASUS TUF nasıl bu kadar ucuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neresi ucuz ya? Ekran fotosu atardım ancak üşendim ben bu ASUS TUF'u 2 bucuk ay önce 1TB +256SSD versiyonunu 5200E sepete eklemiştim. Tam tersi anlamsız şekilde pahalı.

Ben konuyu açtığımda 600TL ucuzdu 2 üründe. ASUS'dan memnun musun ısınma sorunu var mı?

Tuf serisine çok baktım ancak onu satın almamıştım. Ancak kendi bilgisayarımı almadan önce çok araştırdım ve tuf serisinde ısınma sorunundan çok fps ile alakalı sorunlar oluyor sanırım. Tavsiyem alacaksan eğer mümkünse 16gb ram olanını al yoksa sorun yaşayabilirsin.
Tuf serisine çok baktım ancak onu satın almamıştım. Ancak kendi bilgisayarımı almadan önce çok araştırdım ve tuf serisinde ısınma sorunundan çok fps ile alakalı sorunlar oluyor sanırım. Tavsiyem alacaksan eğer mümkünse 16gb ram olanını al yoksa sorun yaşayabilirsin.
Bu arada Acer NH.Q6ZEY.004 Nitro Amd Ryzen 7 3750H-2.3Ghz İşlemci 16Gb Ram 1Tb Hdd+128Gb Sdd GTX1650 4Gb Ekran Kartı 15.6" Linux İşletim Sistemli Siyah Dizüstü Bilgisayar
Şöyle bir şey daha var dün görmüştüm. Buradan pc alan var mı bilmiyorum ancak laptopun donanımı fiyatına göre güzel. Ancak bu acer larda da soğutma sorunu var diye biliyorum. W a s d tuşları bir süre sonra yanar gibi ısınıyormuş araştırdığım kadarıyla

Son düzenleme:
TUF serisine çok baktım ancak onu satın almamıştım. Ancak kendi bilgisayarımı almadan önce çok araştırdım ve TUF serisinde ısınma sorunundan çok FPS ile alakalı sorunlar oluyor sanırım. Tavsiyem alacaksan eğer mümkünse 16 GB RAM olanını al yoksa sorun yaşayabilirsin.

Bu arada Acer NH.Q6ZEY.004 Nitro Amd Ryzen 7 3750H-2.3Ghz İşlemci 16Gb Ram 1Tb Hdd+128Gb Sdd GTX1650 4Gb Ekran Kartı 15.6" Linux İşletim Sistemli Siyah Dizüstü Bilgisayar
Şöyle bir şey daha var dün görmüştüm. Buradan PC alan var mı bilmiyorum ancak laptopun donanımı fiyatına göre güzel. Ancak bu Acer'larda da soğutma sorunu var diye biliyorum. W'a S D tuşları bir süre sonra yanar gibi ısınıyormuş araştırdığım kadarıyla.

Ben laptop aldım Monster, ama ASUS TUF 6200TL idi konuyu açtığımda.

Yeni konular

Geri
Yukarı