ASUS TUF FX506HCB-HN144 Alınır mı?

Değer bence.
Ben şahsen a7 11.4'ü çok merak ediyorum. Ona da bir bak istersen. Merak etme Monster ama soba model değil .D Tabi Asus'tan herhangi birisini alacaksan bir de 8gb ram (430tl) şart olacak. Tam performans maalesef öyle oluyor :(
Hocam 17.3 inç olmasa Monster alacaktım zaten. Fakat 17.3 inç çok büyük benim için. Monstera genel bir önyargım yok benim. Ama boyut önemli bir etken.
10500 demişsin ama maalesef aşıyor biraz :(
Hocam belki 11e kadar zorlarım aileme söyleyeceğim ram masrafını da ona göre karar vereceğiz. İkisi de alınır değil mi?

Ben de 17 inç ve işlemci iyi olduğu için sevmiştim :D Uv ve oc özelliği falan. Tabi Asus alacaksan ti model al çünkü monsterdaki 95w 3050'ye o eşittir sanırım. i7 11800h yerine i5 11400h almış oluyorsun bir de. Bilemiyorum ya ben bu monster'ın fiyatını çok sevdim :D

Ben de 17 inç ve işlemci iyi olduğu için sevmiştim :D Uv ve oc özelliği falan. Tabi Asus alacaksan ti model al çünkü monsterdaki 95w 3050'ye o eşittir sanırım.
Hocam taşınabilirlik önemli bana. O yüzden 17 istemiyorum. Ti + RAM bütçeyi zorluyor. Aileme sorarım izin verirlerse alırım ama alamazsak sanırım alacağım normal 3050 modeli.

Geri
Yukarı