ASUS TUF FX506HCB-HN144 alınır mı?

Benim kargom geldi fakat Windows kurarken disk gözükmüyor.
11.nesil işlemcilerde disk gözükmeme hatası normal. Bios güncellemeniz gerekli. Hepsiburadadan aynı ilanın yorumlarına bakarsanız birkaç kişi çözüm paylaşmış.
Benim kargom da maalesef pazartesiye kaldı..
11.nesil işlemcilerde disk gözükmeme hatası normal. Bios güncellemeniz gerekli. Hepsiburadadan aynı ilanın yorumlarına bakarsanız birkaç kişi çözüm paylaşmış.
Benim kargom da maalesef pazartesiye kaldı..
Çözüm : Windows kurarken en başta SSD görünmüyor. Çözümü iste gayet basit, windows için hazırladığını flash belleğe ayrı bi dosya yükleyip driver olarak en başta kuruyorsunuz. Bilgisayar ssd'yi görmüyor olarak google de aratırsanız asusun sitesinde çözümü resimlerle anlatılmış zaten. 2. sorun ise asusun sitesindeki ethernet driver'ı bozuk. Onun yerine realtek ethernet driver olarak googleda ararsanız en güncel sürücü karşınıza çıkacaktır.

11.nesil işlemcilerde disk gözükmeme hatası normal. BIOS güncellemeniz gerekli. Hepsiburada'dan aynı ilanın yorumlarına bakarsanız birkaç kişi çözüm paylaşmış.
Benim kargom da maalesef pazartesiye kaldı.

Çözüm: Windows kurarken en başta SSD görünmüyor. Çözümü iste gayet basit, Windows için hazırladığını flash belleğe ayrı bir dosya yükleyip driver olarak en başta kuruyorsunuz. Bilgisayar SSD'yi görmüyor olarak Google de aratırsanız ASUS'un sitesinde çözümü resimlerle anlatılmış zaten. 2. sorun ise ASUS'un sitesindeki Ethernet Driver'ı bozuk. Onun yerine Realtek Ethernet driver olarak Google'da ararsanız en güncel sürücü karşınıza çıkacaktır.

Teşekkürler birazdan yapacağım. Bilgisayar çok hoş bu arada.
11.nesil işlemcilerde disk gözükmeme hatası normal. BIOS güncellemeniz gerekli. Hepsiburada'dan aynı ilanın yorumlarına bakarsanız birkaç kişi çözüm paylaşmış.
Benim kargom da maalesef pazartesiye kaldı.

Çözüm: Windows kurarken en başta SSD görünmüyor. Çözümü iste gayet basit, Windows için hazırladığını flash belleğe ayrı bir dosya yükleyip driver olarak en başta kuruyorsunuz. Bilgisayar SSD'yi görmüyor olarak Google de aratırsanız ASUS'un sitesinde çözümü resimlerle anlatılmış zaten. 2. sorun ise ASUS'un sitesindeki Ethernet Driver'ı bozuk. Onun yerine Realtek Ethernet driver olarak Google'da ararsanız en güncel sürücü karşınıza çıkacaktır.

Resimlerle anlatılan linki atar mısınız?

Resimlerle anlatılan linki atar mısınız?
Maalesef bulamadım yeni konu açmanı öneririm. Bu arada laptopun klavyesi hangi renk aydınlatma? RGB değil sanırım.
Teşekkürler birazdan yapacağım. Bilgisayar çok hoş bu arada.
Son olarak hepsiJET teslim yaparken telefona herhangi bir kargo teslim kodu sistemiyle mi çalışıyor yoksa isim soyisim ile teyit sağlıyor mu?
Benim telefon numaramda sıkıntı var sms almıyorum sorun olur mu?

Maalesef bulamadım yeni konu açmanı öneririm. Bu arada laptopun klavyesi hangi renk aydınlatma? RGB değil sanırım.

Son olarak HepsiJet teslim yaparken telefona herhangi bir kargo teslim kodu sistemiyle mi çalışıyor yoksa isim soy isim ile teyit sağlıyor mu?
Benim telefon numaramda sıkıntı var SMS almıyorum sorun olur mu?

Benim Aras Kargo'yla geldi herhangi bir teyit olmadi. Klavyenin ışığı sürekli renk renk değişiyordu BIOS ekranında.

Geri
Yukarı