ASUS TUF FX506HCB-HN144 alınır mı?

Sorunu çözdünüz mü?
Şuanda tekrardan kurulum yaptım, eski windowsu silmeden tekrar windows kurmuşum bu yüzden temiz olsun diye en başından tekrar her şeyi silip tekrardan kurulum yaptım. Tam her şey güzel gidiyor derken güncellemeler sonrası yeniden başlattıktan sonra bir türlü masaüstü gelmedi. Fare imleci ve görev yöneticisi vs çalışıyor ama ekran yoktu. Tekrardan kurdum bu kez tamamen düzgün kurduğuma eminim herhangi bir mavi ekran hatası veyahut performans kaybı ve ısınma sorunum yok. Oyun testi yapmaya vaktim olmadı en kısa sürede indirip oyun testi de yapacağım.
Sanırım bu kurulum işlemini bir türlü ben beceremiyorum. Şimdi de ekran kartım görünmüyor. İnternetten driver indirip kurmama rağmen harici ekran kartım görünmüyor. Sadece BIOS ekranında görünüyor.

Son düzenleme:
İlk kurulumda touchpad çalışmıyor, tab tuşunu kullanarak kurulum yapabilirsin. Bilgisayar ssdyi görmeyecektir. Sürücüyü indirip kurulum aşamasında kurman lazım internetten aratıp bulabilirsin indirmen gereken sürücüyü

İlk kurulumda touchpad çalışmıyor, tab tuşunu kullanarak kurulum yapabilirsin. Bilgisayar ssdyi görmeyecektir. Sürücüyü indirip kurulum aşamasında kurman lazım internetten aratıp bulabilirsin indirmen gereken sürücüyü
Çok karışık değildir umarım. Fazla anlamıyorum bu işlerden.

Çok karışık değildir umarım. Fazla anlamıyorum bu işlerden.
Çok fazla karışık değil aslında, Bu videoyu izlemen yeterli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok fazla karışık değil aslında, Bu videoyu izlemen yeterli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok teşekkürler. Takıldığımda size danışabilirim sanırım.😀
Dostlar windowsu kurdum şimdi. Sürücüleri nasıl indireceğim? Touchpad çalışmıyor.

Son düzenleme:
Çok teşekkürler. Takıldığımda size danışabilirim sanırım.😀
Dostlar windowsu kurdum şimdi. Sürücüleri nasıl indireceğim? Touchpad çalışmıyor.
Fn+f10 kombinasyonunu bir dene yinede bende açıldığına dair bilgi gelmemesine rağmen çalışıyordu. Eğer çalışmaz ise bir mousea ihtiyacın olacak her türlü. İdareten bir mouse bulup armoury crate programını indirip kursan yeterli ondan sonra fan modu touchpad aydıjlatma gibi özellikleri kullanabilirsin.

Fn+f10 kombinasyonunu bir dene yinede bende açıldığına dair bilgi gelmemesine rağmen çalışıyordu. Eğer çalışmaz ise bir mousea ihtiyacın olacak her türlü. İdareten bir mouse bulup armoury crate programını indirip kursan yeterli ondan sonra fan modu touchpad aydıjlatma gibi özellikleri kullanabilirsin.
Dostum internete de bağlanamiyorum.
Arkadaşlar cihaz internete bağlanmıyor. İlk olarak ethernet ile mi bağlamak gerekiyor? Hiç bir bilgim yok bu konuda. Ayrıca touchpad çalışmıyor. Nasıl halledebilirim bu sorunları?

Son düzenleme:
Dostum internete de bağlanamiyorum.
Arkadaşlar cihaz internete bağlanmıyor. İlk olarak ethernet ile mi bağlamak gerekiyor? Hiç bir bilgim yok bu konuda. Ayrıca touchpad çalışmıyor. Nasıl halledebilirim bu sorunları?
Farklı bir bilgisayardan ethernet driverını asusun kendi sitesi üzerinden indir ve flaşa at. Touchpad işinide mecbur bir tane mouse bulman lazım başka türlü çözebileceğini sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı