ASUS TUF FX506HCB-HN144 alınır mı?

cabriolet1981

Hectopat
Makaleler
1
Bu cihazı haftalardır takip ediyorum ve hergün birkaç yüz lira zam geliyor. Bence gayet iyi laptop. Sadece TUF kasalarda ısınma olayı var diye biliyorum onu araştırın.

Serkanx027

Hectopat
Tuf kasalarında olan ısınma sorunu bu kasada yok içiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz. Sadece şuanda BIOS Sürümünden kaynaklı sistemde bir kaç saçmalık var o da güncelleme ile düzelecektir.

Talhaklc

Attopat
Tuf kasalarında olan ısınma sorunu bu kasada yok içiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz. Sadece şuanda BIOS Sürümünden kaynaklı sistemde bir kaç saçmalık var o da güncelleme ile düzelecektir.
Ben de bu asus tuf gamıng fx506hcb-hn144 var ama klavyeye yaklasınca cızırtı sesı var.Coil whine sesi yani iade edip monster almayı dusunuyorum.Sizce napayım? Onerebilieceginiz bir sey var mı?

Serkanx027

Hectopat
Ben de bu asus tuf gamıng fx506hcb-hn144 var ama klavyeye yaklasınca cızırtı sesı var.Coil whine sesi yani iade edip monster almayı dusunuyorum.Sizce napayım? Onerebilieceginiz bir sey var mı?
Bende cihazda sorunlar yaşamaya devam ediyorum aşırı derecede canımı sıkıyor. Ancak iade kabul edilse bile malum fiyatlardan dolayı yeni bir laptop almak pek mümkün değil gibi :(

Yukarı